|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Broken


Reżyseria: Rufus Norris

Repertuar filmu "Broken" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Broken" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Broken
Tytuł oryginalny: Broken
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Wielka Brytania , 2012
Gatunek: dramat
Premiera: 25 stycznia 2013
Dystrybutor filmu: Spectator

Reżyseria: Rufus Norris
Obsada: Cillian Murphy, Tim Roth, Eloise Laurence

Film „Broken” w reż. Rufusa Norrisa, który w Polsce wejdzie do kin 25 stycznia, został nominowany w 9 kategoriach do Brytyjskiej Nagrody dla Filmów Niezależnych. Tym samym został liderem pośród innych filmów nominowanych. Rozdanie nagród nastąpi 9 grudnia w Londynie.
Debiut Rufusa Norrisa „Broken” został również nominowany do Europejskich Nagród Filmowych ( EFA) do European Discovery 2012 – Prix FIPRESCI. Nagroda przyznawana jest co roku i wyróżnia autora pełnometrażowego debiutu.

Skunk ma 11 lat, jest na diecie i jest wyluzowana. Wakacje właśnie się zaczęły i jej dni wypełnia beztroska. Niestety, pewnego dnia pan Oswald, brzydki sąsiad mieszkający naprzeciwko, bije Ricka, słodkiego, ale emocjonalnie niestabilnego chłopaka z sąsiedztwa. Dziecięca niewinność Skunks nagle znika, a ona nie jest w stanie nic z tym zrobić. Jej dom, sąsiedztwo i szkoła stają się środowiskiem pełnym niepewności i skomplikowanym, a jej przyszłość wypełnia nieprzewidywalność.
Jedyną ulgę przynosi kontakt w Rickiem – słodkim, ale zaburzonym chłopakiem. Kontakt z nim sprawia, że Skunks dostrzega dla siebie nową szansę. Może zostać tu, gdzie znajduje się obecnie lub opuścić to miejsce. Może żyć, a może umrzeć.
Broken to film, który bada siłę miłości, idealizowanej, nieodwzajemnionej, niechcianej oraz bezwarunkowej – zawsze jednak silnej i wszechogarniającej.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 505 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Broken

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Broken

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin