|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Dzika droga

Wild
Reżyseria: Jean-Marc Vallee

Repertuar filmu "Dzika droga" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Dzika droga" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Dzika droga
Tytuł oryginalny: Wild
Czas trwania: 115 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: biograficzny / dramat
Premiera: 6 lutego 2015
Dystrybutor filmu: Imperial Cinepix

Reżyseria: Jean-Marc Vallee
Obsada: Reese Witherspoon, Gaby Hoffmann, Laura Dern

Kiedy Cheryl myślała, że jej życie legło w gruzach, postanowiła pokonać szlak turystyczny, liczący ponad 1100 mil. Opisała swoje doświadczenia w powieści, która stała się bestsellerem. Autorce udało się fantastycznie uchwycić obraz współczesnej kobiety, która radzi sobie z życiowymi trudnościami na swój własny sposób. Stawiła czoło matce naturze i swoim najgłębiej skrywanym lękom, dzięki czemu udało jej się wyjść z żałoby i poradzić sobie z przeszłością.
Za kamerą stanął nominowany do Oscara Jean-Marc Vallée, scenariusz napisał scenarzysta i pisarz Nick Hornby, a producentką i odtwórczynią głównej roli jest Reese Whiterspoon, która po przeczytaniu książki zapragnęła przenieść ją na ekran.
Dzicz fascynuje filmowców odkąd powstało kino, ale większość filmów pokazuje mężczyzn, stawiających czoło przyrodzie. Bohaterką „Dzikiej drogi” jest kobieta, co przyciągnęło do projektu grupę fantastycznych twórców.
Reese Whiterspoon wyprodukowała film ze swoją wspólniczką, Bruną Papandreą: „To niesamowita, chwytająca za serce historia o życiu, miłości, rodzinie i stracie. O tym, że warto walczyć o to, by stanąć na nogi, nawet gdy sięgnęło się dna. Główna bohaterka zadaje sobie trudne pytania i odkrywa siebie, a przede wszystkim – odnajduje odkupienie.”Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 19 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Dzika droga

Wasze opinie

Polcia 3. marca 2015, 12:24

Świetny film,wykazujący że czasami warto przystopować,zastanowić się - zwłaszcza w tym pędzącym świecie. No i ta muzyka ! Polecam.

ewa 16. lutego 2015, 14:30

Film rewelacyjny, rewelacyjne , teksty, przeżycia, dobry sposób na przemyślenia , spojrzenie na świat i problemy w inny , dogłębny sposób. Długa wyczerpująca droga pełna niespodzianek, zaskoczy każdego z nas.

Stokrotka 12. lutego 2015, 13:00

Film dobry, ale książka jeszcze lepsza.

leser 11. lutego 2015, 16:01

fajny, podobny trochę w klimacie do "into the wild", nie tak dobry, ale dobrze było obejrzeć.

Ja_cool 10. lutego 2015, 10:31

Ten film trzeba zobaczyć. Przestrzeń jaka wypełnia niemal każdy kadr napełnia zachwytem, spokojem i nie ma tutaj zbędnych ujęć, dialogów itp. Skrzyżowanie: "W kręgu miłości", "127 godzin" i "Droga życia". 8,5/10. Polecam

Dodaj nowy komentarz Dzika droga

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin