trojmiasto.repertuary.pl
Film

Gotowi na wszystko. Exterminator


Reżyseria: Michał Rogalski

Repertuar filmu "Gotowi na wszystko. Exterminator" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Gotowi na wszystko. Exterminator" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Produkcja: Polska , 2018
Gatunek: komedia / muzyka
Premiera: 5 stycznia 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Paweł Domagała, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha

Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE”. Reżyseruje Michał Rogalski („Letnie przesilenie”, „Przepis na życie”) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem. „Gotowi na wszystko. Exterminator” oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej. „Świetnie napisana komedia”, „Publiczność domagała się bisów!”, „Świetna zabawa!” – zachęcały recenzje po stołecznej premierze. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – PAWEŁ DOMAGAŁA. Partnerują mu frontman zespołu Coma – PIOTR ROGUCKI, KRZYSZTOF CZECZOT, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz PIOTR ŻURAWSKI („Kamper”, „Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, ALEKSANDRA HAMKAŁO („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz DOMINIKA KLUŹNIAK („Wkręceni”, „Lejdis”), DOROTA KOLAK („Chce się żyć”, „Konwój”) i ANNA TERPIŁOWSKA („Obce niebo”, „Ambassada”).

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…


Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 86 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Gotowi na wszystko. Exterminator on IMDb

Trailer filmu: Gotowi na wszystko. Exterminator

Wasze opinie

ONA 38 3. lutego 2018, 13:35

Film obejrzałam - dla PIOTRA ROGUCKIEGO - ON JEST NIESAMOWITY, ROZWALA NA ŁOPATKI, EKSTRA, UWIELBIAM GO, CHYBA NIE JEST ZAWODOWYM AKTOREM ALE JEST CUDOWNYM AKTOREM, POWINIEN GRAĆ WE WSZYSTKICH FILMACH, JEST ROZBRAJAĄCY, UBÓSTWIAM GOŚCIA, I LOVE YOU, LOVE YOU LOVE YOU..... PIOTR ....

Stokrotka 18. stycznia 2018, 10:37

Bardzo fajny film, lekki i przyjemny, zabawny a Polski! :)

Ewa 18. stycznia 2018, 8:45

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak się pośmiałam na komedii. Polecam, naprawdę super film na dobry humor i odstresowanie, super obsada aktorska a Domagała w tej roli zresztą w innej sobie go nie wyobrażam był GIT, nawet przez chwilę na tym filmie się nie nudziłam, jeszcze raz bardzo polecam wszystkim którzy, lubią dobre poczucie humoru.

Steve 10. stycznia 2018, 22:01

Dobra komedia. Bez wulgarności, chamstwa i prymitywizmu.

rejsowy 10. stycznia 2018, 9:12

aż się chce wyjść z kina...

Krzysztof 8. stycznia 2018, 11:35

Podobał mi się. Przyjemny i niegłupi .... tylko ci 30-latkowie trochę za starzy...

Mariposa 7. stycznia 2018, 22:35

W końcu zabawna, a nie głupawa komedia. Dobrze obsadzona, a w tle kawał polskiej muzycznej historii. Polecam!

Moli 7. stycznia 2018, 12:27

Polecam , naprawdę warto zobaczyć:)super muzyka, świetni Domagała, Rogucki, Czeczot, Żurawski:)film o wolności i wyborach które nie zawsze idą w parze:)No i Czeczot nauczył się grać na basie specjalnie do tego filmu:)

jack 7. stycznia 2018, 9:05

Warto na ten film pójść , Domagała wyrasta na number one

Mariusz B. 6. stycznia 2018, 23:04

Obejrzałem przed chwilą " Gotowi na wszystko. Exterminator." Jeśli jeszcze go nie widziałeś to bardzo polecam. Dwie gwiazdki odejmuję tylko za to, żeby Polscy Producenci Filmowi nie spoczęli na laurach.
Dziękuję wszystkim Kinomaniakom za świetną atmosferę w kinie.

Dodaj nowy komentarz Gotowi na wszystko. Exterminator

Twoja opinia o filmie: