|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Igraszki losu

Serendipity
Reżyseria: Peter Chelsom

Repertuar filmu "Igraszki losu" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Igraszki losu" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Igraszki losu
Tytuł oryginalny: Serendipity
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: USA , 2001
Premiera: 8 lutego 2002
Dystrybutor filmu: SPI

Reżyseria: Peter Chelsom
Obsada: Kate Beckinsale, John Cusack, Jeremy Piven

John Cusack i Kate Beckinsale to odtwórcy głównych ról w IGRASZKACH LOSU, romantycznej komedii o dwojgu ludzi, którzy nie szukali w życiu niczego innego prócz siebie nawzajem.

Pewnego grudniowego dnia 1990 r., w Nowym Jorku, Jonathan Trager spotyka Sarę Thomas. Oboje robią przedświąteczne zakupy. Drogi tych dwojga obcych sobie ludzi nagle się krzyżują, jakby prowadziło je coś więcej niż tylko zwykły przypadek. Jonathan i Sara spędzają ze sobą cały wieczór – spacerują, jeżdżą na łyżwach w Parku Centralnym. Oboje mają wrażenie, że jest coś, co ich łączy i że jest to bardzo ważne.

Jonathan jest oczarowany Sarą i proponuje jej po prostu, żeby wymienili się numerami telefonów. Sara podsuwa jednak pomysł, który kontrolę nad przyszłością pozwoliłby przejąć przeznaczeniu. „Jeśli mamy być razem – mówi - na pewno się jeszcze odnajdziemy.”

Dlatego numer telefonu Jonathana i jego nazwisko Sara zapisuje na banknocie pięciodolarowym, który natychmiast wydaje, kupując drobiazg w kiosku. Swój numer telefonu i swoje nazwisko Sara zapisuje w książce, która zaczyna krążyć między ludźmi. Jonathan szukając powieści odwiedzi później, tuż przed swoim ślubem, każdą księgarnię na Manhattanie.

Życie płynie dalej i przynosi nieuchronne zmiany. Parę lat później Jonathan i Sara decydują się na małżeństwo ze swoimi partnerami. Nadchodzi dla nich ostatni moment, żeby zaspokoić swoją ciekawość i odszukać się nawzajem. Oboje bowiem wierzą, że można spotkać swoją drugą połówkę i że zdarza się to tylko raz w życiu. Ale kto nią jest? I czy uda im się odwrócić koleje losu, wziąć sprawy w swoje ręce i zapanować nad przeznaczeniem?

W rolach głównych w „Serendipity” występują John Cusack i Kate Beckinsale. W pozostałych rolach oglądamy między innymi Eugene’a Levy’ego („American Pie”, „American Pie 2”), Jeremy Pivena („Gorzej być nie może”), Molly Shannon („Depresja gangstera”, „Happiness”), Johna Corbetta (znanego z „Sex In The City” oraz „Przystanku Alaska”) i Bridget Moynahan („Sex In The City” i „Wygrane marzenia”).

Reżyserem filmu jest Peter Chelsom, producentem zaś Simon Fields. Ten duet reżysersko-producencki zaangażowany był w tak słynne przedsięwzięcia filmowe jak „The Mighty”, „Umrzeć ze śmiechu” czy „Hear My Song”. Pozostali producenci to Peter Abrams i Robert L. Levy, z wytwórni Tapestry, którzy zrealizowali wspólnie takie projekty jak „Cała ona”, „Podaj dalej” oraz „Powiedz tak”. Amy Kaufman i Andrew Panay z Tapestry są współproducentami filmu. Scenariusz napisał Marc Klein.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1563 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Mack 11. lutego 2002, 19:35

Jak na tego typu filmy to dobry
ogolnie nie lubie tego typu filmów, ale
ale daje do myślenia jesli masz akurat kłopoty z partnerem.... myślę że to dobra propozycja na Walentynki.

Dodaj nowy komentarz Igraszki losu

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin