trojmiasto.repertuary.pl
Film

Jack Reacher: jednym strzałem

Jack Reacher
Reżyseria: Chris McQuarrie

Repertuar filmu "Jack Reacher: jednym strzałem" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Jack Reacher: jednym strzałem" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jack Reacher: jednym strzałem
Tytuł oryginalny: Jack Reacher
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: USA , 2012
Gatunek: akcja / kryminał / thriller
Premiera: 11 stycznia 2013
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Chris McQuarrie
Obsada: Tom Cruise, Rosamund Pike, Werner Herzog

Pewnego zwyczajnego ranka w przeciętnym miasteczku zostaje zastrzelonych pięć osób wykonujących codzienne obowiązki. Wszelkie dowody wskazują na jednego człowieka: byłego wojskowego i wyszkolonego snajpera, który szybko zostaje aresztowany. Mimo długich przesłuchań, więzień nie ujawnia niczego oprócz jednego zdania, które pisze w notesie: SPROWADŹCIE JACKA REACHERA.

Kim jest Reacher? Jak się okazuje trudno znaleźć odpowiedź, a tym bardziej udowodnić, że w ogóle istnieje. Co więcej – Jack Reacher (TOM CRUISE) jest już w drodze. Enigmatyczny były żołnierz i śledczy wojskowy woli unikać towarzystwa, ale zna aresztowanego snajpera. Informacje prasowe dotyczące zabójstw zmuszają go do wyjścia z cienia i podzielenia się z władzami swoją wiedzą o więźniu, której jak się okazuje posiada całkiem sporo. Bazując na szokującej historii z przeszłości, Reacher wierzy, że złapano właściwego człowieka. Kiedy przyjeżdża, okazuje się, że oskarżony znajduje się w śpiączce, został bowiem brutalnie pobity podczas transportu, a jego obrońca (ROSAMUND PIKE) ma do niego mnóstwo pytań. Co jej klient ma wspólnego z Reacherem i dlaczego miałby prosić o pomoc człowieka, który jest przekonany o jego winie? Mimo obaw, prawniczka decyduje się spełnić życzenie klienta i zatrudnia Reachera, aby poprowadził śledztwo.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 462 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Jack Reacher: jednym strzałem

Wasze opinie

LC fan 26. stycznia 2013, 16:55

w książkach Reacher jest kawał gościa, 1,95m i ponad seta wagi, przy obwodzie klaty 127 cm
Tomowi C. "nieco" brakuje, ale jeśli fabułą filmu nadrobią, to może nie będzie źle, bo książka, podobnie jak cała seria jest rewelacyjna, uzależnia od pierwszej - Killing floor, a potem jest jeszcze lepiej:)
trailer pokazuje, że źle nie będzie,oby

anonim 22. stycznia 2013, 23:06

Super film!

Jack 19. stycznia 2013, 18:18

Sam jesteś debilny Vernonie H. Czytałeś książkę? no własnie - z raz byś przeczytał. Jack Reacher jest świetny. Kto czytał książki i jest fanem Lee Childa ten wie o czym mowa. Jest konkretny i rozprawia się ze złymi charakterami jak w filmie "Taken". Uwielbiam książki o JR, bo facet jest po prostu mistrzem bez tysiąca gadżetów i drogich samochodów. Jeździ autobusami i nie ma cukierkowych ciuchów. Świetny film - tak jak mówię - polecam szczególnie fanom serii Lee Childa.

VernonH 14. stycznia 2013, 9:09

Lubie raz na jakiś czas obejżeć sobie jakiś lekki film i potrafię taki film docenić (np Skarb Narodów), ale Jack Reacher nie jest lekki, jest po prostu debilny. Głupie kiczowate teksty, do bólu przewidywalna fabuła i jakaś próba stworzenia duetu na wzór "Komisarz Gordon-Batman". Koniec do końca wszystko wychodzi komicznie. Nie wiem czemu Cruise zagrał w aż takim gniocie

Dodaj nowy komentarz Jack Reacher: jednym strzałem

Twoja opinia o filmie: