|

Wasze hity

KEI

Książę i Ja

The Prince and Me
Reżyseria: Martha Coolidge

Repertuar filmu "Książę i Ja" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Książę i Ja" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Książę i Ja
Tytuł oryginalny: The Prince and Me
Czas trwania: 110 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 20 sierpnia 2004
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Martha Coolidge
Obsada: Julia Stiles, Luke Mably, Ben Miller, James Fox

Paige Morgan, studentka medycyny z Wisconsin, zmierza prosto do wyznaczonego sobie w życiu celu. Eddie (Luke Mably), następca tronu duńskiego, próbuje uciec przed życiem, którego nie wybrał sobie sam. Ona wychowała się na mlecznej farmie i jeździ półciężarówką taty. On dorastał w królewskim pałacu w Kopenhadze i kiedy znudzi mu się własny Lamborghini, przesiada się do limuzyny Królowej Matki.
Co by było, gdyby się spotkali?
Miłość od pierwszego wejrzenia? Niezupełnie. Książę Edvard, playboy i wielbiciel szybkich wozów, wybrał uniwersytet w Wisconsin jako odskocznię od przeznaczonego mu losu przyszłego króla. Chce tam odnaleźć siebie samego. Natomiast Paige wie dokładnie, czego chce - chce studiować medycynę i zostać lekarzem, a Eddie początkowo znaczy dla niej tyle, co pomoc przy zdaniu egzaminu z Szekspira. Czy uczucie, które ich połączy, skłoni jego do porzucenia duńskiej korony, czy też ją do rezygnacji ze swych dążeń? Czy uroki królewskiego dworu, bale, długie suknie i ukłony dworzan okażą się atrakcyjniejsze od marzeń o medycynie?Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1395 razy. | Oceń film

Wasze opinie

LaSeCzKa 15. października 2004, 21:56

SUPER !!!
<hmmm> Film jest bardzo ineresujący... bardzo mi się wrkęcił!!! oglądałam go już 3 razy i mogę jeszcze 3 a nawet więcej... bardzo ciekawy film dla młodzieży i nie tylko:) oby więcej było takich filmów..!!! pozdrawiam!buxka!

Olcia 8. października 2004, 20:22

fajny
Może przestałybyście KSIĘŻNICZKI tak najeżdżać na Julię Stiles. Czy Wy patrzycie na świat przez różowe okulary? Widzicie tylko tych pięknych, młodych i inteligentnych? Bez przesady... Julia Stiles jest bardzo ładną aktorką (ładniejszą od niejednej dziewczyny). Co Wami kieruje, gdy piszecie te opinie? Chcecie się dowartościować przez obrzucanie błotem innych? Z reguły jest tak że chłopcy pisza jakie te aktorki są "fajne", a dziewczyny piszą że faceci przystojni. W drugą stronę rzadko to działa. Ja uważam, że Julia dobrze zagrała, podobnie jak jej partner. A co do urody... sam jej człowiek nie wybiera i każdy jest ładny (na swój sposób). Osobiście nie lubię gdy ktoś pisze, że aktorka mogłaby być ładniejsza, czy aktor przystojniejszy. Widocznie reżyser miał jakiś cel w wybieraniu takich aktorów.

Mayaan 9. września 2004, 2:26

Miodek...
Film był uroczy, choć osobiście przepadam za bardziej ambitnymi produkcjami.Polecam jednak kobietkom, które akurat mają ochotę na tzw. "odmóżdżające" romansidełko :)
Poza tym, uważam, że Julia Stiles jest bardzo ładną aktorką w porównaniu do tych plastikowych laleczek. Jest bardzo naturalna, ma dośc oryginalną urodę i do teg wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa. A ten kto ocenia jej grę...niech sam zagra lepiej:) Osobiście uwielbiam filmy z jej udziałem...

ksiezniczka00 30. sierpnia 2004, 8:59

KIEPSKO!
Niestety żałuję, że sama nie wybrałam filmu, bo trafiłam na bajkęo kopciuszku, a na dodatek w roli głownej, z nie lubianą przeze mnie aktorką, która się po prostu nie nadaje do filmów romantycznych. Gdyby ni eprzystojny aktor, to chyba bym usnęła. Na niedzielnym seansie były w kinie 4 osoby...

litka 23. sierpnia 2004, 7:49

Exstra!!!
Film był odjazdowy! Prawdziwa komedia romantyczna. Książe jest zaj.biście przystojny, więc film polecam przede wszystkim Panią!!! A co do głównej aktorki to mogła być ładniejsza.

Miriel 22. sierpnia 2004, 11:41

SPOX
Film jest ok, bardzo mi się podobał, chociaż uważam, że główna bohaterka mogłaby być ładniejsza...:) Polecam na piątkowy wieczór, dla ludzi zmęczonych wszystkimi poważniejszymi i głębokimi produkcjami filmowymi!

Dodaj nowy komentarz Książę i Ja

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

21 stycznia
14 stycznia
7 stycznia
5 stycznia

Zapowiedzi

28 stycznia
4 lutego
11 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin