trojmiasto.repertuary.pl
Film

Last Christmas


Reżyseria: Paul Feig

Repertuar filmu "Last Christmas" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Last Christmas" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Last Christmas
Tytuł oryginalny: Last Christmas
Czas trwania: 103 min.
Produkcja: Wlk. Brytania/USA , 2019
Gatunek: komedia / dramat / romans
Premiera: 29 listopada 2019
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Emilia Clarke, Emma Thompson, Henry Golding

Emilia Clarke (Gra o Tron), Henry Golding (Zwyczajna przysługa, Bajecznie bogaci Azjaci) oraz Emma Thompson w nowym filmie Paula Feiga (Zwyczajna przysługa, Druhny, Agentka), komedii romantycznej Last Christmas, inspirowanej przebojem George’a Michaela. Za scenariusz odpowiada nagrodzona Oscarem® Emma Thompson (Rozważna i romantyczna, Bridget Jones 3).

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

W filmie usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój Last Chrsitmas. Ale na fanów artysty czekają niespodzianki – w filmie pojawią się nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu.

tekst: Kino Pod Baranami


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 9 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Last Christmas on IMDb

Trailer filmu: Last Christmas

Wasze opinie

Agnes 2. stycznia 2020, 9:13

Bardzo dobry, mądry film. Warto zobaczyć.

Altrox 18. grudnia 2019, 16:29

Piękny film. Nie jest to klasyczna komedia romantyczna

miss 17. grudnia 2019, 20:21

a ja to mam dobre przeczucia jesli chodzi o ten film, mam karte unlimited w cc, wiec nawet jak sie okaze kiepski to nie bedzie mi szkoda, niemniej mam cicha nadzieje, ze w koncu doczekamy sie fajnego lekkiego filmu na swieta :D

w 16. grudnia 2019, 9:13

To nie jest standardowa świąteczna komedia romantyczna. Oczywiście są tam wątki komediowe (śmieszne), wątki uczuciowe (przekonywujące), akcja dzieje się w czasie świąt ale w tym filmie jest coś więcej. Fabuła nie jest głupia, potrafi wzruszyć (rzadki przypadek na standardowej kom-rom) i jest zaskakująca (coś co się praktycznie nie zdarza na kom-romach). Aktorsko film daje radę, Emilia Clark jest przekonywująca w swojej roli pozostali także. Czuć chemię pomiędzy głównymi bohaterami. Mimo że film jest zanurzony w sosie multi-kulti i tzw. "poprawności politycznej" to jest to pokazane w taki sposób że to nie razi. Akcja dzieje się w Londynie a to miasto takie jest. Postacie które tam są pokazane nie rażą jakąś łopatologiczną edukacją czy też wyglądają jakby poszły z jakiegoś poprawnościowego klucza. Są dobrze napisane i rozpisane. Poszedłem na ten film z myślą że dostanę jakąś głupiutką historyjkę a dostałem naprawdę coś fajnego i zaskakującego.

Czy warto pójść do kina - warto, ale weźcie pod uwagę że nie jest to standardowa komedia romantyczna

Joanna 8. grudnia 2019, 9:14

Film bardzo przyjemny przed Świętami

Pycholek 1. grudnia 2019, 20:57

Poprawność polityczna i propaganda multikulti po prostu poraża. Każdy z kilku bohaterów jest kimś innym...

Dodaj nowy komentarz Last Christmas

Twoja opinia o filmie: