trojmiasto.repertuary.pl
Film

Obsesja (2009)

Obsessed
Reżyseria: Steve Shill

Repertuar filmu "Obsesja (2009)" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Obsesja (2009)" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Obsesja (2009)
Tytuł oryginalny: Obsessed
Czas trwania: 108 min.
Produkcja: USA , 2009
Premiera: 18 września 2009
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Steve Shill
Obsada: Beyonce Knowles, Idris Elba, Ali Larter

W thrillerze psychologicznym OBSESJA, Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu.
Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze pogodna Lisa jest idealną współpracownicą. Sytuacja zmienia się, kiedy parę dni później dziewczyna próbuje poderwać Dereka na firmowym przyjęciu i chociaż mężczyzna uważa, że to zły pomysł, Lisa nie przyjmuje odmowy. Staje się coraz bardziej niezrównoważona. Derek zaczyna być przerażony tym, jak daleko Lisa może posunąć się w swojej obsesji.
Początkowo mężczyzna nie mówi żonie o Lisie, sądząc, że ma wszystko pod kontrolą. Decyduje się zwolnić dziewczynę, ale okazuje się, że sama odeszła. Derek wierzy, że na zawsze. Kilka tygodni później otrzymuje jednak serię upiornych, seksualnych maili od osoby podpisanej jako: DZIEWCZYNA NA ZASTĘPSTWO. Wkrótce potem w jego biurze pojawia się Lisa i usiłuje zniszczyć jego małżeństwo.
W miarę rozwoju wydarzeń, Sharon zdaje sobie sprawę, że Lisa nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć obiekt swojej obsesji. Kiedy pewnego dnia Sharon wraca do domu i zauważa, że Lisa tam była, zaczyna mieć dosyć... bierze sprawy w swoje ręce. To, co zaczęło się jako biurowy flirt, staje się szokującą, gwałtowną i krwawą walką dwóch kobiet, które mają wszystko do stracenia – i raczej umrą niż to stracą.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1470 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Obsesja (2009) on IMDb

Wasze opinie

pattttt 1. października 2009, 21:18

jak dla mnie dobry film :))

delikah 24. września 2009, 16:48

nie sluchajcie beznadziejnych komentarzy.film jeden z lepszych jakie powstaly w ostatnim czasie.wątpilam w to na poczatku co tam robio beyonce ale dosc dobrze sobie poradzila.film ekstra.ogladalam dwa razy.totalnie polecam kazdemu!

menstylecom 23. września 2009, 21:26

Początek fajny,a później trochę nudny, na wyjście do kina proponuje wybrać coś ciekawszego

bua ;p 21. września 2009, 8:19

film-genialny... mogłabym w kółko oglądać :) trzyma w napięciu... polecam wszystkim!!!

Jajecznica 20. września 2009, 23:47

Lepiej dać sobie spokój. W sumie film oglądnąłem przypadkiem - czyli moje uprzedzenie do Beyonce czy jak się to tam pisze nie grało roli. Więc tym bardziej mój negatyw jest wiarygodny. Szkoda czasu. Film jest jak dzieło dr Frankensteina - poskładane z tego co można wykopać na filmowym cmentarzysku. No ale kobita pewnie kase trzepie na tym.

k 18. września 2009, 0:24

Beyonce producentka, Beyonce w głównej roli kobiecej.... No niestety, nie jest to film o którym będzie się pamiętać następnego dnia.

Marti 18. września 2009, 0:00

dno,dno,dno....nie ma to jak wyprodukować sobie film,zagrać główna rolę,wpleść swoje piosenki....żenada przechodząca w komizm(szczególnie walka beyonce z blondyną..)

Fabienne 16. września 2009, 17:04

główny bohater i Beyonce po prostu boscy! co do filmu owszem przewidywalny na maksa, bo już nie jeden film zrobiono na podstawie tego samego pomysłu ale ta wersja szczególnie mi się podobała. Sprawnie wyreżyserowany, dobre zdjęcia, ładne wnętrza, można obejrzeć.

-Anita 10. września 2009, 12:40

-film przeciętny, przewidywalny, początek wręcz nudny

Dodaj nowy komentarz Obsesja (2009)

Twoja opinia o filmie: