trojmiasto.repertuary.pl
Film

Ocean's Thirteen


Reżyseria: Steven Soderbergh

Repertuar filmu "Ocean's Thirteen" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Ocean's Thirteen" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.


Produkcja: USA , 2007
Premiera: 8 czerwca 2007
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Steven Soderbergh
Obsada: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon

Bezwzględny właściciel kasyna Willy Bank (Al. Pacino) nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem (Elliott Gould), przyjacielem i mentorem Danny’ego Oceana, na skutek czego pogrążony w depresji Reuben w ciężkim stanie trafił do szpitala. Bank przeliczył się… i to bardzo. Wprawdzie unieszkodliwił jednego z członków Jedenastki Oceana, ale pozostali mają się całkiem dobrze i obrali sobie jeden cel: dobrać się Bankowi do skóry właśnie tej nocy, która miała być dla niego największym tryumfem – podczas otwarcia jego nowego kasyna, nie bez kozery nazwanego „Bank”. Ich strategia jest dwojaka. Najpierw pogrążą go finansowo, udowadniając, że kasyno nie zawsze wygrywa. Ale to przecież tylko pieniądze. Nokautujący cios spadnie na osobisty powód do dumy i radości Banka: jego reputację jedynego właściciela hoteli, który otrzymał nagrodę Five Diamond Award, przyznawaną przez Royal Review Board, za każdy ze swoich hoteli. Plan jest skomplikowany, niebezpieczny i niemal niemożliwy do wykonania, ale gdy chodzi o członka ich ekipy, dla Jedenastki Oceana nie ma żadnych ograniczeń.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1423 razy. | Oceń film

Wasze opinie

JAZ 22. czerwca 2007, 19:06

Nic szczególnego, tendencja spadkowa
Z tej serii najlepsza byla jedynka, kolejne wersje coraz słabsze

musk 21. czerwca 2007, 22:00

nie jest zly ale dobry wcale
Nudzilem sie w kinie przez 3/4 filmu. Nie polecam.

waldekxyz 16. czerwca 2007, 10:43

Tylko pozerswto, bez pomysłu, bez humoru.
Oczywiście jak ktoś chce zobaczyć tłum gwiazd w jednym filmie to wyjdzie na swoje. Mnie jednak tyłek Brada Pitta, czy Matta Damona nie podnieca, nie wspominając o Alu Pacino. Zresztą tylko ten ostatni trochę grał w tym filmie, reszta po prostu się pokazała. Wysiedziałem do końca tylko dlatego, że w kinie było chłodno.

off 15. czerwca 2007, 14:17

Bardzo sympatyczny
Film oglada sie z nieklamana przyjemnoscia. Po drugiej czesci-zupelnie nietrzymajacej klimatu starych filmow , jestem mile zaskoczona. Nie wymagajaca rozrywka, w sam raz na weekendowy wypad do kina :)

Koza 14. czerwca 2007, 13:25

zabawny, inteligentny
zabawny, inteligentny film. jesli mozna cos okreslic jako 'typowe, swietne kino rozrywkowe', to mamy Ocean's 13.
dla mnie w tej kategorii 9/10. Polecam.

MF15 12. czerwca 2007, 0:28

Ocean 13 - Kupa Gówna
Taka jest moja propozycja na tytuł odzwierciadlający. Dopiero wróciłem z kina i powyrywałbym temu "krytykowi" gdzieś na sieci co pisał że lepszy od 12-tki. Dramaturgia brazylijskiego tasiemca a reżyser to musiał się pewnikiem wychować się na naszym "Zaczarowanym Ołówku". Kto mimo wszystko skusi się na ten film to radzę brać miejsca skrajne, łatwiej wyjść nie budząc śpiących !

chmu 11. czerwca 2007, 23:27

A najlepsze jest to, że kogoś robią w Buca ;)
Początek nie jest przekonujący, jednak środek i koniec - stylowy, elegancki, przystojny, zabawny, inteligentny i odprężający ;)
Bonus: w każdym sequelu łatwiej zgadnąć co zaraz się stanie ;P

Dodaj nowy komentarz Ocean's Thirteen

Twoja opinia o filmie: