trojmiasto.repertuary.pl
Film

W doborowym towarzystwie

In Good Company
Reżyseria: Paul Weitz

Repertuar filmu "W doborowym towarzystwie" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "W doborowym towarzystwie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu W doborowym towarzystwie
Tytuł oryginalny: In Good Company
Czas trwania: 109 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 31 marca 2005
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Paul Weitz
Obsada: Dennis Quaid, Topher Grace, Marg Helgenberger

Dan Foreman (DENNIS QUAID) skończył 51 lat i raczej nie ma powodów do narzekania. Od dawna kieruje biurem reklamy w tygodniku Sports America, który ostatnio bije rekordy sprzedaży. Pismo zawdzięcza swój sukces w dużej części właśnie Danowi i jego sprawdzonemu, ciepłemu podejściu do klientów oraz świetnej pracy zespołowej. Nawet wieści o kolejnym potomku, którego spodziewa się jego żona, oraz o przyjęciu najstarszej córki Alex (SCARLETT JOHANESSON) na (dość drogi) nowojorski uniwersytet nie potrafią zmącić spokoju Dana. Nowe wydatki mogą znacznie obciążyć jego finanse, ale skoro dotąd zawsze łączył koniec z końcem, to czemu teraz miałoby być inaczej?

Carter Duryea (TOPHER GRACE) ma 26 lat i tyle samo powodów do zadowolenia. Cudowne dziecko biznesu dokłada wszelkich starań, aby wspinać się po szczeblach kariery w międzynarodowej korporacji Globecom. Kadra kierownicza już się na nim poznała, Carter ma przejąć nadzór nad sprzedażą miejsc reklamowych w jednym z najnowszych nabytków Globecomu – magazynie Sports America. Pech chce, że awans przypada na rozpad siedmiomiesięcznego małżeństwa Cartera, a jemu samemu pozostaje jedynie towarzystwo ulubionej rybki. Tylko z nią może się teraz podzielić radością z sukcesów zawodowych. Otuchy dodaje mu jednak świadomość, że przecież osiągnął sukces, a to jeszcze nie koniec.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1388 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Natala 30. czerwca 2005, 14:51

moje wrarzenia są bardzo różne można się w tym filmie nawet zakochać.
Carter miał bardzo przystojną żonę ale szmata go zostawiła takiego przystojnego 26 - latka.Dan miał ładne córki.Wydaje mi sie że Carter z jedne strony dobrze zrobił a z drugiej strony bardzo było to nie ładnie. Carter jes bardzo przystojnym męszczyzną i wiele dziewczyn w nim się buja .Dan jest na swój wiek ładny i elegancki.Jestem bardzo zdziwiona że Carter był bardzo opiekuńczy dla swojej rybki.

niuńka 2. czerwca 2005, 22:14

intresujący...
film jest ciekawy i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami innych..jest komedią,ale dla inteligentnych,myślących ludzi,nie dla prostaków.Oglądałam wcześniejsze filmy tego reżysera i mam do niego ogromny szacunek i podziw.Moja opinia-życiowy przy którym trzeba ruszyć trochę szare komorki:>

2. czerwca 2005, 9:50

edzia14 11. maja 2005, 13:03

BEZNADZIEJNY
najglupszy iflm jaki widzialam na swiecie!!!!nie ma nic gorszego od tego filmu!!!

niedostepna :] 10. kwietnia 2005, 15:10

Jak możecie??!!
Bardzo ładny i ciekawy film,z nailepszym aktorem na świecie!!Topher Grace jest cudowny...Naprawde polecam...

Kali 2. kwietnia 2005, 10:11

Kali opowiada...
Jo wom tera przeca o rodziczkach i braciewie opowim! I o chałupce mojej!Opisze wam tu ino se warunki dla Zwirzy, i moja chałupa.W chałupie to se mamy szwarnego Zwirza co se kasik pod łóżkami hasa i jak on se w nocke ciemną na sianku mięciutkimm śpi,to wypoczywa se ino przed następnym dniem,bo z samego rana W.D-tatusik moj zacny dosiądzie Zwirza tego dorodnego,jak konia!a jak!I on se kasik pojedzie do lasku na polowanie,a M.Lo za ten czas cenny kapiel nam swieżą a jakże ciepłą w mise ogromniastej przygotowuje i my tak oto w wannie spoczywamy a mamuśka wywary i mikstury grzeje na śniadanie nasze leśne, a jakże bogate!!!!!!!!!W warzywa ino

M.Lo 2. kwietnia 2005, 9:46

M.Lo opowiada...
No bo jak wam mężu mój zacny wspomniałja se czeasto Zwirze doję!I się ino kasik na polankach uharuję,bo całe ręce i licko me prześliczne w mleku Zwirzowym jest!A jak!A jak se przylecą ino do mnie kasik takie se strasznie dzikie Huringi,to trza Kali zawołać!Ale szwarno i prędko wołajta i jak to się elegancko we wsi goda:'nie zwlekajta!'No bo ten Kali zwinny i rączy to potomek mój niemarnotrawny, nie jedyny!! No bo on se z kusza kasik w polach lata i jak uslysza,że jego matula zacna,jedyna we wsi glosno woła,to przyleci on prędko i zwinnie jak ten Zwirz i przestaszy se ino te Huringi! Bo jo wam ino powiadam, ze jak mój W.D. mąż przyjdzie z lasu z polowania,z dorodnym mutantem przewieszonym przez ramię, to wszyyyystkie te oswojone Zwirze lecą, biegną byle predzej na przełaj do niego!!A jak!A ja se wtedy powiadam:"Łoooojj!W,D kochany,ty magnes na Zwirze jesteś!Łoooooooojezusicku!'tak se ino powiadam!

Swall 29. marca 2005, 21:11

Spodziewałem się czegoś innego
niby komedia, niby dramat. Jak dla mnie reżyser nie mógł się zdecydować co chce zrobić.

J 24. marca 2005, 16:53

Bez wiekszych wrazen
Na mnie nie wywarl jakiegos wielkiego wrazenia

Mańka 24. marca 2005, 10:43

Zapowiada się całkiem nieźle

adniel 17. marca 2005, 18:53

mese
ples3

aspirin 5. marca 2005, 13:18

Ciepła komedia romantyczna ?!
Zwiastun prezentuje sie całkiem ciekawie

Dodaj nowy komentarz W doborowym towarzystwie

Twoja opinia o filmie: