|

Wasze hity

  1. Miraculous: Biedronka ...
  2. Sound of freedom. Dźwi...
  3. Raport Pileckiego
  4. Cicha dziewczyna
  5. Mavka i strażnicy lasu...
  6. Piła X
  7. Oppenheimer
  8. O psie, który jeździł ...
  9. Barbie
  10. Zielona granica

Zombieland


Reżyseria: Ruben Fleischer

Repertuar filmu "Zombieland" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Zombieland" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zombieland

Czas trwania: 80 min.
Produkcja: USA , 2009
Premiera: 4 grudnia 2009
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Emma Stone, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson

Komedia Columbia Pictures Zombieland to historia o sposobie na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus (Jesse Eisenberg) jest mięczakiem przerażonym perspektywą zostania pożartym przez zombie i tylko strach trzyma go przy życiu. Tallahassee (Woody Harrelson) to wymachujący kałasznikowem twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego stwora z powierzchni ziemi. Kiedy ci dwaj połączą siły z Wichitą (Emma Stone) i Little Rock (Abigail Breslin), które także opracowały unikalne sposoby na przeżycie spowodowanego przez zombie chaosu, będą musieli zdecydować, co jest gorsze: poleganie na sobie czy poddanie się zombie.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1396 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Zombieland

Wasze opinie

Ania 2. stycznia 2010, 12:49

absolutnie zgadzam sie z przedmowca (GTH)
trudno spodziewac sie po komedii o wymownym tytule "ZOMBIEland" wysublimowanej muzyki, scen czy wzbudzajacych gleboka refleksje dialogow :D

GTH 30. grudnia 2009, 18:07

Po filmie o tytule Zombieland nie oczekiwałbym "Siódmej pieczęci" Bergmana. Film jest płytki, głupawy i zabawny - bo taki miał być - nikt nie miał zamiaru tego promować jako wielkiego przełomowego dzieła :D. Fabuła? Czy można wpakować jakąś sensowną fabułę do filmu, którego akcja toczy się w świecie zombie? Czy film o zombie może nie zawierać obleśnych scen? Chyba nie - to jest taki gatunek gdzie powinna być zielona krew, mózgi, flaki, tanie i kiepskie efekty specjalne i płytka fabuła :D i to jest cały urok takich filmów. Dodając do tego pokręcone poczucie humoru film jest wybitnym reprezentantem gatunku.

Jeśli męczy Was ciężkie kino, szukacie czegoś absolutnie nie wymagającego intelektualnego wysiłku to ten film można uznać za dobry. Oczywiście de gustibus non disputandum est ale powyższe negatywne opinie wynikają raczej z tego, że film nie trafił w poczucie humoru co niektórych odbiorców, czy Ich poczucie estetyki - co nie oznacza, że film jest zły, jest on raczej przeznaczony dla określonego grona odbiorców i tyle. Film dla niektórych będzie absolutnie śmieszny a dla niektórych nie i to nie jest jakieś wielkie odkrycie. Gdyby komentarze były bardziej asertywne pewnie byłyby bardziej użyteczne dla osób, które się nimi kierują przy wyborze filmu :)

RE:Abara - "Eksperci z Anglika docenia sarkastyczna wymowę całego filmu, trochę słabsi nie będą w stanie jej docenić." - zdecydowanie się zgadzam.

Film dla fanów Woody Harrelsona, fanów filmów o zombie, osób z sarkastycznym poczuciem humoru i ludzi którzy nie oczekują czegoś głębokiego po filmie o zombie. W swoim gatunku bardzo dobra produkcji.

abara 27. grudnia 2009, 2:13

Tlumaczenie polskie straszne!
Polowa gagow splaszczona, a drugiej polowy brakuje; juz nie mowiac o bledach merytorycznych. Eksperci z Anglika docenia sarkastyczna wymowe calego filmu, troche slabsi nie beda w stanie jej docenic.

Katia 23. grudnia 2009, 0:52

Koszmar!!!Film obrzydliwy.Nawet największy kinomaniak wyjdzie po 15 minutach...niektóre opinie mogą być sterowane przez producenta aby wprowadzić w błąd ewentualnych widzów.

myszora 21. grudnia 2009, 14:43

Extra, na pewno warto obejrzeć na dużym ekranie :)

agnes 20. grudnia 2009, 23:20

nie bardzo rozumiem powyzsze komentarze,bo film generalnie niesmaczny,o niczym a na pewno nie śmieszny..pomyłka wieczoru

evika 20. grudnia 2009, 22:21

tak beznadziejnego filmu to już dawno nie oglądałam, powyższe komentarze nie wiem skąd się wzięły, w pierwszych 10 minutach wyszły 2 osoby z kina, my też mieliśmy taką ochotę, płytka fabuła, raczej nie śmieszny, bardziej obrzydliwy

Ania 18. grudnia 2009, 10:59

wczoraj widzialam ten film - bardzo smieszny, polecam!
siedzialam w ostatnim rzedzie i slyszalam jak gosc, ktory puszczal film ryje ze smiechu :)

Kre0 14. grudnia 2009, 22:32

film super warty obejrzenia

Gusia l22 12. grudnia 2009, 0:59

hahaha... dobry;] ośmiałam się jak głupia;]

BaqwaBowa 8. grudnia 2009, 11:17

I z jajcem!!! :D Enjoy the little things! ;D

CaesiaRuben 5. grudnia 2009, 15:56

Genialny :-)

Dodaj nowy komentarz Zombieland

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 września
15 września
13 września
8 września

Zapowiedzi

29 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin