trojmiasto.repertuary.pl
Film

Zwierzogród

Zootropolis
Reżyseria: Byron Howard, Rich Moore

Repertuar filmu "Zwierzogród" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Zwierzogród" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zwierzogród
Tytuł oryginalny: Zootropolis
Czas trwania: 108 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: animacja / komedia / przygodowy
Premiera: 19 lutego 2016
Dystrybutor filmu: Disney

Reżyseria: Byron Howard, Rich Moore
Obsada: Jason Bateman, Ginnifer Goodwin, Alan Tudyk

Zwierzogród to niezwykłe miasto. Po przeprowadzce Judy Hops entuzjastycznie podchodzi do nowej rzeczywistości. Szybko odkrywa jednak, że rola policjanta wśród wielkich zwierząt to dla królika nie lada wyzwanie. Chcąc udowodnić sobie, że podoła wyzwaniu, przyjmuje trudną sprawę, nawet jeśli pomagać ma jej gadatliwy lis Nick Bajer. Zwierzogród to najnowsza komedia Walt Disney Animation Studios, której twórcami są Byron Howard i Rich Moore. Premiera


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 52 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Zwierzogród on IMDb

Trailer filmu: Zwierzogród

Wasze opinie

yuuppi 24. lipca 2016, 9:09

Bardzo dobry. Świetne dobranie zwierząt do granych ról.Ponadczasowy. Dobry dubbing, lepszy niż angielski.

janeeyre2015 8. lipca 2016, 21:57

Bardzo dobra animacja. Piosenka Shakiry rewelacyjna, a w wykonaniu Pauliny Przybysz tak wpada w ucho, że szybko zapamiętuje się tekst. Teksty w dubbingu są po prostu genialne można się uśmiać. Jest bardzo zabawnie, ale też są wplecione mądre słowa (np. kiedy Nick mówi: "Nigdy nie pokazuj, że można cię zranić".) Ogólnie super.

to jest super!!!! 2. maja 2016, 6:39

naprawdę genialny film i bardzo polecam.
niezły zwrot akcji a sama fabuła jest naprawdę genialna.

Katka 16. kwietnia 2016, 6:59

Poszłam z 10-letnim synem i myślałam, że się zdrzemnę w razie czego. A tymczasem we dwoje z zapartym tchem oglądaliśmy ten film do końca. A przesłanie? Szkoda że takie obce obecnym rządzącym.

Wera 5. kwietnia 2016, 8:09

Zwroty Akcji. Super

Suzan Perss 5. kwietnia 2016, 8:02

Śmieszny! Super! Kotka Suzan Perss. Od kota perskiego. Arystokratka ze sławnej rodziny Persòw.

Czi... 5. kwietnia 2016, 7:59

Karoto Miałaś parę bykòw! Film super, mądry i śmiesny jako prxyszła pisarka twierdzę, że doskonały. Książki Mull'a są do niczego,tym ktòży go nielubią polecam. Dla jego fanòwczafużo akcji. Świnkaorska Cziczita piodenkarla.

Karota 30. marca 2016, 16:37

Judy Hops jest super! Film mądry i śmieszny zgadzam się z Judy Hops ( karota)! Mądry na maksa i śmieszny!ja nawet w wieku 5 lat niebałam bym się! Jeśli już poznaliście tą recęzję, proszę napiszcie jakimi Zwierzakami Chcieli byście być. Ja wilczyca praca w policji albo w wojsku!

Judy Hops ( Karota) 30. marca 2016, 16:29

Ale świetny. Bardzo dobry jedna z lepszych animacji a dowcip dla dzieci i nietlko. Film odlot, nie mam pojęcia co złego w tym widziała Gosia 6. Jej còrka była najwyraźniej niedojrzała. Ja mam 11 lat a bawiłam się świetnie! Wszystko ze smakiem, ma dużo zwrotòw akcji, chumoru, trzyma w napięciu, Szherlock Holms dla młodzieży! Rurznica tylko taka mniej drastyczne apoziomie, może lepsze.

Cziczunia34 30. marca 2016, 16:15

Bardzo dobre czadowe

Zuzu-peksia 29. marca 2016, 18:03

DLA DOROSŁYCH!? KRZYCZAŁA ZE STRACHU!?
Co to ma być nie zgadzam się! Dzieci są teraz dojrzalsze i mądrzejsze. Dajmy na przykład świetną bajkę Kungfu Panda tam jest dużo mądrego dowcipu, dla dzieci i młodzieży i dorosłych, od 7+ i co dzieci rozumieją tyle co dorośli a jeśli nie rozumieją to nic złego się nie dzieje! Z samych zwiastunów to widać, nie oglądałam ale widziałam zwiastuny!
Przemoc!?
może się biją, w mojej ukochanej książce Harry Potter też się bili nawet zabijali i co się stało... nic!

Zuzka 29. marca 2016, 17:44

Jeszcze nie oglądałam! Zwiastuny cool ale czy film jest śmieszny?!

Klara 28. marca 2016, 12:41

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego seanse 3d są tylko w godzinach porannych, że już po pracy/szkole do kina iśc nie można?

MW 15. marca 2016, 9:42

Piękny, mądry, wzruszający i zabawny film nie tylko dla dzieci. My wraz z Maluszkami (10 i 8l.) wybieramy się po raz kolejny. Ja pod wrażeniem, dzieci również i to jest czas, który upłynął wartościowo. Przeraziła mnie głupota jakiejś kobietki podpisanej gosia, która napisała, że w filmie za dużo przemocy (chyba kobietka nigdy nie słyszała o Czerwonym Kapturku, to dopiero horror). Owszem, przemoc jest, ale nie za dużo i uzasadniona, a nie, że sama w sobie, by promować zło. Wręcz przeciwnie film pokazuje, by potępiać zło, by bronić słabszych, by pomagać. To animacja o relacjach jakie są dookoła nas, jak mamy się zachowywać, jak reagować gdy dzieje się źle, niebezpiecznie, bo nie wszyscy ludzie są przyjaźni, nie wszyscy kierują się dobrem i film właśnie ostrzega, poucza, pokazuje dobro i zło jakie jest w ludziach, oczywiście pod postaciami zwierząt bo to obraz głównie kierowany do dzieci. Film uczy by być ostrożnym, by nie ufać wszystkim, ale też nie przekreślać innych a zwłaszcza przez uprzedzenia i stereotypy, by dawać szanse. Bardzo wartościowy film.

Flamator 8. marca 2016, 11:29

Gosiu z 6 marca... bardzo mi przykro, że ten film był zbyt brutalny dla twojej wrażliwej córki! W zamian chciałbym Ci polecić bardzo przyjazny dla rodziny i dzieci film pod tytułem 'Deadpool', gorąco polecam, córeczka powinna być bardzo zadowolona.

Gosia 6. marca 2016, 17:18

A ja uważam, że jest w tym filmie za dużo przemocy. Moja 8 letnia córka , która dotąd była na wszystkich filmach dla dzieci, po raz pierwszy, właśnie na tym filmie, krzyczała ze strachu. Musiałyśmy wyjść. Nie polecam. To film dla dorosłych, łącznie z tekstami , które tylko są dla dorosłych !

TN 4. marca 2016, 17:36

Super film :)

bae 1. marca 2016, 18:38

polecam...świetny filmik...!!!!!

daw 1. marca 2016, 18:34

super...najfajniejszy ostatnimi czasy..animowany film...dla każdego..a dzieci mają dużo radości..nie mówiąc o doroslych, którzy caly czas się śmiali..i chyba na tym to polega...brawo dla realizatorów.!!!

kacha 28. lutego 2016, 20:49

Rewelacyjny film kryminalny :D W kinie było więcej dorosłych niż dzieci :) Świetne teksty - już od pierwszej sceny. A leniwce pobijają wszystko, wejdą na stałe do repertuaru zachowań domowych:)
Film bez ograniczeń wiekowych, jednak fabuła filmu jest dość wartka i pełna intryg - warto to wziąć pod uwagę wybierając się na film z dzieckiem.

Dodaj nowy komentarz Zwierzogród

Twoja opinia o filmie: