|

Top 10

  1. Palm Springs
  2. Sound of Metal
KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Cinema program "2 Guns" in Trójmiasto

No showtimes for movie "2 Guns" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Agenci
Original title: 2 Guns
Runtime: 109 min.
Production: USA , 2013
Category: action / comedy / crime
Release Date: 27 September 2013
Distribution: UIP

Directed by: Baltasar Kormakur
Cast: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton

Zdobywca Oskara® Denzel Washington (Safe House, Lot) oraz Mark Wahlberg (Kontrabanda, Ted) w najnowszym filmie akcji wcielają się w tytułowych Agentów pracujących dla konkurencyjnych biur wywiadowczych. Zmuszeni do ucieczki, nie zdają sobie sprawy z poważnego problemu: żaden z nich nie ma pojęcia, że jego partner jest działającym pod przykrywką agentem federalnym.

Przez 12 miesięcy, agent DEA Robert „Bobby” Trench (Washington) i oficer wywiadu marynarki wojennej Michael „Stig” Stigman (Wahlberg) byli zmuszeni do pracy ramię w ramię jako członkowie narkotykowego syndykatu. I nie mogli sobie ufać, tak jak nie ufali przestępcom, których mieli aresztować.

Kiedy okazuje się, że próba infiltracji meksykańskiego kartelu narkotykowego i odzyskania milionów dolarów spaliła na panewce, przełożeni Bobby’ego i Stiga niepodziewanie zostawiają ich na lodzie i szybko okazuje się, że agenci mogą liczyć tylko na siebie.

Pierwszy egzemplarz serii komiksów „2 Guns” autorstwa Stevena Granta i grafika Mateusa Santolouco został wydany w 2008 roku. Grant opowiedział w nim intrygującą historię Bobby’ego Trencha i Marcusa Stigmana, dwóch tajnych agentów, którzy odkrywają, że ilość gotówki znajdująca się w bankowym sejfie, który mają obrobić, jest bardzo daleka od tego, czego mogli się spodziewać. Kiedy okazuje się, że zostają oszukani, muszą uciekać przed organizacjami, którym przysięgali służyć.

tekst: MultikinoAverage rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
286 votes. | Rate movie

Movie trailer: 2 Guns

Your comments

Pyszczak 30. September 2013, 18:26

Mietek trochę przesadza z tym, iż film jest nieprzewidywalny... Bardzo szybko można się połapać o co biega. Humor leje się z ekranu całymi strumieniami (porównywałbym to do filmów z Johnny Deppem). Co ciekawe, film nie jest chamski ani wulgarny. Minusy? Trochę przesadzona wszechmoc CIA i dziwnie łatwo przekraczalna granica USA... Reasumując. Polecam każdem kto lubi sensacje w połączeniu z komedią.

Mietek 29. September 2013, 11:51

Dawno nie widziałem tak fajnego filmu. Dobrze zrobiony, z jajem, świetna gra aktorska. Miejscami akcja zupełnie nieprawdopodobna, ale w sumie dzięki temu film absolutnie nieprzewidywalny, ani przez sekundę nie dało się przewidzieć, jak rozwinie się akcja, a co dopiero jak zakończy się film. Duża dawka humoru. Bardzo polecam.

Add new comment 2 Guns

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

5 March
26 February
15 February

Coming soon

12 March
19 March
26 March
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl