|

Top 10

  1. Guardians of the Galax...
  2. The Pope's Exorcist
  3. Mała Syrenka

Brüno


Directed by: Dan Mazer

Cinema program "Brüno" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Brüno" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Brüno

Production: USA , 2009
Release Date: 10 July 2009
Distribution: Monolith

Directed by: Dan Mazer
Cast: Sacha Baron Cohen, Richard Beymer, Ron Paul

BORAT – broń masowego zgorszenia – powraca.
Wülgarny, szoküjący…i przerażająco śmieszny!
Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego hümorü Sachy Barona Cohena.

Sacha Baron Cohen („Borat” i „Ali G Indahouse”) tym razem wciela się w rolę aüstriackiego prezentera telewizji. Postanawia wyjechać do Stanów, aby zdobyć sławę i stać się najpopularniejszym Austriakiem od czasów Adolfa Hitlera. Adopcja czarnoskórego chłopca, wymienionego na iPoda? Zaciągnięcie się do wojska w mündurze od Dolce&Gabbana? Próba zmiany orientacji seksüalnej na hetero? Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Jak obronić się przed mężczyzną z dwoma dildo? To wie tylko Brüno!

Szoküje, wyśmiewa, i obnaża – dosłownie i w przenośni. Dla Brüna nie ma żadnej świętości ani tematü tabü. Borat przy nim to bajeczka na dobranoc!Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1905 votes. | Rate movie

Movie trailer: Brüno

Your comments

maro 26. August 2009, 17:25

iHS - zgadzam się z Tobą. Poza satyrą na Stany jest to też trochę satyra na homoseksualistów. Problem w tym, że mamy chyba do czynienia z przerostem formy nad treścią. Film mnie strasznie zmęczył i znudził. Uwielbiałem Ali'ego G, Borata (tego z show, nie z kinowej wersji) ale Bruno..??? Zrozumiałem co chiał mi powiedzieć, ale kosztowało to bardzo wiele cierpliwości...

l' 23. August 2009, 10:14

czasami może i jest niesmaczny, ale naprawdę śmieszny

Mykonos Master 18. August 2009, 17:46

Do: LOLA i OLA
"przerysowany obraz społeczności gejowskiej", "żrąca do bólu satyra na homo" - dziewczynki, leczcie się. Polecam
kurs szybkiego czytania, grę w szachy, brydża, łamigłówki - cokolwiek, co pozwoli Wam podnieść IQ. Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem komentarz kolegi iHS. Czołem! (a w zasadzie czółkiem ;) )

melled 16. August 2009, 9:49

Beznadziejny i prostacki, fragmentów śmiesznych jest niewiele, im dłużej ogląda się ten film tym bardziej się dłuży.... 0/10!

njgg 7. August 2009, 0:29

byłam dzis w kinie i moge powiedziec jedno słowo REWELACJA

iHS 3. August 2009, 9:56

Film raczej podzielił widownię na dwie strony: jedna będzie widziała gadającego członka, dowcipy o odbycie, i ciotowatego gościa ze śmiesznym akcentem, a druga zobaczy satyrę na stany jakich nie ma w telewizji: medialnych kaznodziejów, rendecków z południa, seksualnych maniaków. I to taką satyrę jakiej nikt nie miał odwagi sfilmować. Z takim podziałem widowni śmieszną rzecza jest to: druga część widowni będzie się na nim świetnie bawiła, a pierwsza mogłaby w nim wystąpić.

karoooo 1. August 2009, 13:34

jak bruna dało się obejrzeć to ten film jest totalną katastrofą,dno dna,to nawet śmieszne nie było!

kolebka 31. July 2009, 20:26

zgadzam się - jest prostacki, ale przy tym naprawdę zabawny, cała sala się śmiała.
I zdecydowanie trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, nie polecam ludziom o słabych nerwach :P
ode mnie - na plus.

.. 21. July 2009, 10:23

Film dla półgłówków!

Lola 17. July 2009, 20:52

Po zapowiedziach sądziłam,że ubaw będzie po pachy, natomiast film okazał się w sumie niesmaczny, choć chwilami śmieszny - wyszłam w połowie, może szybciej.
Dziwię się tylko dlaczego, wrażliwi na punkcie homofobii obrońcy uciśnionych, nie protestują, choć jest to żrąca do bólu satyra na "homo" w szerokim rozumieniu.... może jeszcze są w szoku po tym co zobaczyli ? ;)

she 17. July 2009, 0:10

dla niektórych być może bulwersujący, dla mnie zabawny. film dla ludzi, którzy potrafią się śmiać ze wszystkiego. mistrzowska rola Cohena :D no i oczywiście wywiad z H. Fordem miażdży. dla mnie duży pozytyw dla Bruna jako że jestem osobą której nie da się zgorszyć, dla ludzi o słabych nerwach - nie polecam :]

greet 16. July 2009, 14:51

Beczka śmiechu! Rewelacja, wczoraj byłem:D

Ola 16. July 2009, 12:33

DNO!!!!!!!jakiego dawno nie widziałam, przerysowany obraz społeczności gejowskiej, wulgarny, nic nie wnoszący, pewne momenty, które z zamierzenia miały być śmieszne okazały się żenujące, szkoda kasy i czasu!!!!

telegram 16. July 2009, 12:09

Oczywiście - wulgarny, prostacki, żenujący... ale przy tym nieodparcie śmieszny (choć rzecz jasna na swój specyficzny sposób). Na moim seansie cała sala zaśmiewała się do łez. Wywiad z Harrisonem Fordem - perełka. Mebelki dla Pauli Abdul podobnie. A końcówka rozłożyła mnie już zupełnie :-) A przy tym w prowokacyjny sposób rozprawiający się z American way of life... Polecam scenę castingu dla dzieci - przerażający pean na cześć ludzkiej głupoty.

Marian 13. July 2009, 12:39

Film bez sensu. Byłem wczoraj w kinie i się uśmiałem po pachy, aż żem się cały spocił. To nie jest kino dla ambitnych ludzi, ale mi się w sumie podobał, tylko publika niewychowana bo cały czas się śmiała i dokazywała. Nawet popkornu nie dokończyłem...

Ewa 12. July 2009, 12:03

Nie śmieszny, lecz żenujący. Widok dyndającego na ekranie męskiego członka może smieszyć wyłącznie prymitywów. Aczkolwiek jedno trzeba przyznać - film pokazuje, jak ogromne pokłady nienawiści, uprzedzeń i zwykłej głupoty drzemią w Amerykanach - i nie tylko. Odradzam ten film - to nie komedia, to strata czasu.

Dawid 12. July 2009, 11:16

Film ogólnie dobry. Ma lepsze i gorsze momenty tak jak każdy film . Zależy co nas śmieszy. Moim zdaniem jeżeli masz dystans do otaczającego Cie świata film Ci się spodoba. Najlepszy według mnie był wywiad z Harrisonem Fordem... :)

D&G 12. July 2009, 0:46

film absolutnie mistrzowski, cała sala się smiała bez przerwy, jak dla mnie nawet lepszy od Borata, poczucie humoru specyficzne, ale tego sie mozna spodziewac po SBC. jak komus sie podobał Borat, to trzeba zobaczyc.

flash 11. July 2009, 20:23

Zajawka prezentuje sie wprost niesamowicie cudownie!

-Anita 10. July 2009, 19:42

Borat był zdecydowanie lepszy i bardziej śmieszny. Bruno tylko bazuje na erotycznych i wulgarnych scenach-zawiodłam się.

Add new comment Brüno

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 May
19 May
12 May

Coming soon

2 June
9 June
16 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl