trojmiasto.repertuary.pl
Film

About Time


Directed by: Richard Curtis

Cinema program "About Time" in Trójmiasto

No showtimes for movie "About Time" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Czas na miłość
Original title: About Time
Runtime: 123 min.
Production: Wielka Brytania , 2013
Category: drama / fantasy / romance
Release Date: 20 September 2013
Distribution: UIP

Directed by: Richard Curtis
Cast: Rachel McAdams, Bill Nighy, Domhnall Gleeson

W wieku 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson znany z produkcji „Anna Karenina” oraz „Harry Potter i insygnia śmierci II” /Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2/) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie …
Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (Bill Nighy znany z produkcji „Hotel Marigold” /The Best Exotic Marigold Hotel/, „To właśnie miłość” /Love Actually/) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny plan okazuje się w rzeczywistości nie tak prosty do wykonania jak mogłoby się wydawać.

Tim przeprowadza się z Londynu do Kornwalii, gdzie ma podjąć studia prawnicze. Tam też poznaje piękną, ale niezbyt pewną siebie Mary (Rachel McAdams, wcześniej wystąpiła w produkcjach „Wredne dziewczyny” /Mean Girls/, „Pamiętnik” /The Notebook/, „I że Cię nie opuszczę” /The Vow/). Obydwoje zakochują się w sobie i wszystko wydaje się być na najlepszej drodze do happy endu, kiedy to niefortunny incydent związany z podróżą w czasie sprawia, że Tim po raz kolejny poznaje Mary, jak gdyby nigdy wcześniej się nie spotkali. Poznają się zatem po raz ‘pierwszy’, a potem jeszcze raz i w końcu po długich zabiegach i licznych podróżach w czasie chłopakowi udaje się zdobyć serce wybranki.

tekst: Multikino


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
346 votes. | Rate movie

Movie trailer: About Time

Your comments

tytus 9. October 2013, 22:58

fajny film, taki familijno-randkowy, troszkę smutny miejscami, ale generalnie wesoły

aa 6. October 2013, 11:57

a kto odpowiada za muzyke tu ? ktos wie ?

aa 6. October 2013, 11:52

bardzo, bardzo, w sam raz smieszny i w sam raz zyciowy, swietny i rewelacyjny Bill Nighy - dla niego bardzo bardzo warto ! polecamy - mozna nawet rodzinnie, z dzieckami ponad 12 lat, bo odwolan do seksu malo a poza tym to tylko zycie,

Ja_cool 5. October 2013, 7:20

Polecam. Piersza połowa trochę zastanawia, że może film zbyt słaby i zbyt brytyjski, ale od połowy gdy wchodzą prawdziwe emocje oglądamy naprawdę kawałek dobrego filmu. Wciąga i trzyma w napięciu jak to wszystko się zakończy. Dobra gra aktorska ojca głównego bohatera. Scena od momentu wyjścia z kościoła - PEREŁKA - BRAWO! :-)

Ela 24. September 2013, 6:53

dobry

Add new comment About Time

Your opinion about the movie: