|

Top 10

KEI

The Women


Directed by: Diane English

Cinema program "The Women" in Trójmiasto

No showtimes for movie "The Women" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Kobiety
Original title: The Women
Runtime: 114 min.
Production: USA , 2008
Release Date: 10 October 2008
Distribution: Monolith

Directed by: Diane English
Cast: Diane English, Meg Ryan, Debra Messing, Eva Mendes, Annette Bening

Mary Haines (Meg Ryan) ma idealne życie: piękny dom w Connecticut, cudowną 12-letnią córkę, męża - rekina Wall Street i miłą pracę projektantki w odzieżowej fabryce ojca. Jest kobietą wszechstronną, świetnie zorganizowaną, a wszystko co robi, robi perfekcyjnie: pielęgnuje ogród, współprzewodniczy Stowarzyszeniu Kobiet z Central Parku, sama przygotowuje dania na charytatywny lunch. I choć czasem jest trochę rozstrojona, to czyż można ją winić?

Mary zawsze może liczyć na wsparcie oddanych przyjaciółek: Sylvii (Annette Bening), kobiety o nienagannym stylu i ciętym dowcipie, singielki z wyboru, która właśnie dostała stanowisko redaktora naczelnego legendarnego lecz podupadającego magazynu kobiecego, Edie (Debra Messing), ekscentrycznej matki wciąż powiększającej się gromadki dzieci, która jak kwoka troszczy się nie tylko o swe latorośle lecz także przyjaciółki, oraz Alex (Jada Pinkett Smith), dysponującej niezwykłym darem mówienia ludziom rzeczy, których z pewnością nie chcieliby usłyszeć.

Niestety łańcuch nieprzewidzianych wydarzeń zamieni życie przyjaciółek w piekło. Kłopoty zaczynają się w ekskluzywnym salonie piękności w Saks Fifth Avenue, gdzie Sylvie dowiaduje się od nowej manikiurzystki o podbojach tutejszej „spryskiwaczki” czyli sprzedawczyni perfum, Crystal (Eva Mendes). Okazuje się, że złowiła ona ostatnio grubą rybę, potentata z Wall Street Stephena Hainesa. Podczas gdy Sylvie próbuje rozwiązać wewnętrzny dylemat: powiedzieć Mary, czy nie? - sama zainteresowana ląduje na manicure... u tej samej dobrze poinformowanej manicurzystki.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1516 votes. | Rate movie

Movie trailer: The Women

Your comments

zula 28. July 2009, 15:37

Kolejny raz zastanawiam się, czy tak musi wyglądać artystyczna emerytura dawnych gwiazd komedii romantycznych? I dlaczego niektóre aktorki potrafią z wieku uczynić atut, a inne udają, że czas się zatrzymał i przyjmują role w idiotycznych chałach - takich jak choćby ta? Znęcona nazwiskami Meg Ryan i Annette Bening poszłam - niestety! Film beznadziejnie zły, fatalnie zagrany i nudny do tego jak flaki z olejem. Nawet fakt, że sala była klimatyzowana, a na zewnątrz upał 32 stopnie nie powstrzymał mnie od wyjścia przed końcem.

Aga 26. December 2008, 22:38

Polecam! I ja sama i mój mężczyzna zaśmiewaliśmy się do utraty tchu. Film bez szczególnych ambicji jednak bawi i porusza. Kobitki ruszajcie do kin same i z waszymi panami.

Renia 6. November 2008, 13:44

film baaaaaaaardzo nudny!!!!!!

myszora 28. October 2008, 16:29

Lekki, przyjemny, warto się wybrać do kina z przyjaciółkami :)

an 19. October 2008, 20:07

Rewelacja!!! Film lekki, spokojny z bardzo fajnym zakończeniem

Błysk 18. October 2008, 12:26

Kiepściutki. I Meg Ryan straciła to "coś"... A może po prostu się zestarzała? Kto był nią oczarowany do tej pory, niech lepiej nie idzie na ten film:(

anett 16. October 2008, 22:14

Poprostu żenada, istna strata pieniędzy, nie polecam

Viola 15. October 2008, 15:17

Film super, lekki i przyjemny. Dla osób raczej dojrzalszych, które mogą już traktować życie jako żart zamiast brać wszystko super serio!. Nie jest to dramat tylko typowa komedia i to dobrze zagrana w doborowej obsadzie. Mikro rólka Bette Midler dla konesera... Polecam osobom , które chcą sobie sprawić przyjemność. Świetne dialogi i dobrze przetłumaczone.

olka 12. October 2008, 16:04

Poszłam sama, żeby ewentualnie nie katować swojego chłopaka ;) I co za zaskoczenie, na kilkunastu rzędach w sali kinowej, trzy dni po premierze, widzów było... aż pięcioro.
Bo film faktycznie kiepski. Przewidywalny, nudnawy momentami; takie dwugodzinne odmóżdżenie tylko dla kobiet z podejściem luzackim (i bez oczekiwań!) do tego, co oglądają. Kalka z tych wszystkich komedii romantycznych z Meg Ryan i nie-Meg Ryan, kalka zużyta do granic możliwości. Sytuację mogłyby uratować aktorki, ale nawet tak dobre - wykładają się na całej linii... Momentami jakby nie mogły się powstrzymać i zaczynają parodiować swoje postacie, co jednak nie przydaje całokształtowi wdzięku. Nie warto iść do kina, a na DVD nie wiem czy ktoś wytrzyma obejrzeć te 114min.

cool 11. October 2008, 19:03

super , coś dla kobiet ,które cenią sobie dobre filmy

anjakarenina 11. October 2008, 12:23

tak słaby, że nawet mr go nie ratuje. dydaktyka i banał.

Zaprawdę powiadam 10. October 2008, 12:57

kupa

tylko muchy brakuje

Add new comment The Women

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

14 January
7 January
5 January
31 December

Coming soon

21 January
28 January
4 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl