trojmiasto.repertuary.pl
Film

Crazy, Stupid, Love


Directed by: Glenn Ficarra, John Requa

Cinema program "Crazy, Stupid, Love" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Crazy, Stupid, Love" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Kocha, lubi, szanuje
Original title: Crazy, Stupid, Love
Runtime: 118 min.
Production: USA , 2011
Category: comedy / drama / romance
Release Date: 2 September 2011
Distribution: Warner

Directed by: Glenn Ficarra, John Requa
Cast: Ryan Gosling, Steve Carell, Julianne Moore

W wieku czterdziestu paru lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie życie jak z marzeń — ma dobrą pracę, ładny dom, wspaniałe dzieci, a jego żoną jest ukochana z czasów liceum. Ale kiedy Cal dowiaduje się, że żona, Emily (Julianne Moore), zdradza go i chce rozwodu, jego „idealny” świat rozpada się na kawałki.
W dzisiejszym świecie „singli” Calowi, który nie chodził na randki od dziesięcioleci, brakuje obycia. Mężczyzna spędza wolne wieczory samotnie w miejscowym barze i zostaje towarzyszem i uczniem przystojnego kobieciarza — Jacoba Palmera (Ryan Gosling). Jacob usiłuje pomóc Calowi pogodzić
się z odejściem żony i rozpocząć własne życie, prezentuje stojące przed nim możliwości: uwodzicielskie kobiety, męskie drinki i styl, jakiego nie znajdzie się w tanich salonach fryzjerskich i sieciówkach odzieżowych.
Cal i Emily nie są jedynymi, którzy szukają miłości w najmniej odpowiednich miejscach: trzynastoletni syn Cala, Robbie (Jonah Bobo) zakochał się w siedemnastoletniej niani, Jessice (Analeigh Tipton), która jest zadurzona w... Calu. I nawet skaczący z kwiatka na kwiatek Jacob staje przed nie lada
wyzwaniem, kiedy stosuje swoje najlepsze sztuczki na Hannah (Emma Stone). To dziewczyna, której nie potrafi wymazać z pamięci, być może dlatego, że jest pierwszą kobietą, która opiera się jego wdziękowi.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1046 votes. | Rate movie

Movie trailer: Crazy, Stupid, Love

Your comments

a 20. October 2011, 13:19

Bardzo dobra komedia, świetne aktorstwo. Kto szuka komedii, a nie wyrafinowanego dramatu, wyjdzie z kina najszczęśliwszy na świecie:)

robson02 12. September 2011, 23:24

Tłumaczenie tytułu jest fałszywe, ale film bardzo fajny o bardzo dobry. Polecam zagubionym;-)

Przemo 9. September 2011, 12:48

Przeciętniak, ale o dziwo raczej z zabarwieniem pozytywnym. Oczywiście momenty nudne, dialogi chwilami nieciekawe, ale momentami robi się całkiem przyjaźnie dla widza - jest trochę śmiechu, jest trochę całkiem dobrze pokazanej "obyczajówki". Plusem są aktorzy nie z pierwszej linii (poza Julianne Moore) i wypadają oni bardzo dobrze, szczególnie Ryan Gosling i Steve Carell. Film nie bardzo męczący i mimo wszystko nie siedzi się jak na rozżarzonych węglach z oczekiwaniem na zakończenie. Przy obecnym marnym repertuarze można się ewentualnie wybrać.

tdb 8. September 2011, 7:12

Przeciętna amerykańska produkcja, przewidywalna do bólu, nadająca się do obejrzenia w telewizji w sobotnie przedpołudnie.

Leser 3. September 2011, 8:44

Bałem się idąc na ten film, że jest to kolejna głupawa komedia romantyczna. Na szczęście miło się rozczarowałem. Można w nim znależć parę ciekawych spostrzeżeń obyczajowych i różnych postaw życiowych u bohaterów w różnym wieku i sytuacji. Film momentami nudnawy, ale momentami bardzo śmieszny. 6/10

Add new comment Crazy, Stupid, Love

Your opinion about the movie: