trojmiasto.repertuary.pl
Film

Magic in the Moonlight


Directed by: Woody Allen

Cinema program "Magic in the Moonlight" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Magic in the Moonlight" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Magia w blasku księżyca
Original title: Magic in the Moonlight
Runtime: 97 min.
Production: USA , 2014
Category: comedy / drama / romance
Release Date: 22 August 2014
Distribution: Kino Świat

Directed by: Woody Allen
Cast: Emma Stone, Colin Firth, Marcia Gay Harden

Woody Allen returns to France, where he created the biggest hit of his career - "Midnight in Paris." Action master of the brilliant new comedy joke is set in the picturesque scenery of the Côte d'Azur, in the midst of luxury residences, the fashionable resorts and popular jazz clubs.

The famous illusionist Stanley Crawford (Colin Firth), at the request of a friend, arrives south of France, to expose a woman-medium Sophie Baker (Emma Stone), who charmed the wealthy American family and supposedly can read minds and talk to ghosts. Stanley task much more complicated when he falls victim to the captivating charm of the beautiful Sophie.

The cast, as usual with Allen's galaxy of celebrities. The winners of the Oscars: Colin Firth ("The King's Speech") and Marcia Gay Harden ("Pollock"), twice nominated for Academy Awards Jacki Weaver ("Handbook of positive thinking", "Animal Kingdom"), nominated for a Golden Globe Eileen Atkins (" The Hours ") and Emma Stone, one of the most popular stars of the younger generation (" The Help "," The Amazing Spider-Man ").Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
26 votes. | Rate movie

Movie trailer: Magic in the Moonlight

Your comments

Angrywaldeuszek 7. February 2017, 11:31

Może kiedyś go obejrzę

anun 2. October 2014, 7:55

Jeżeli ktoś zna i lubi filmy Allena nie powinien być rozczarowany. Bardzo subtelnie i trafnie pokazany klimat epoki w której toczy się akcja, piękne ujęcia, sceneria, kostiumy. Bardzo miły dla oka i ducha, bo przekaz pozytywny zamknięty w błyskotliwych dialogach. osobiście polecam

rafawoo 27. September 2014, 16:19

Pierwszy film Allena na którym spałem. Fragmenty których nie przespałem bardzo mi się podobały.

diego 14. September 2014, 21:34

Bardzo ciekawy film. Fajna obsada, piekna sceneria, nieoczekiwane zwroty akcji, inteligentne dialogi. Rozrywka na wysokim poziomie. Polecam.

Madelaine 7. September 2014, 10:41

On przystojny ale jakis sztuczny, ona prostolinijna ale dla niego za brzydka i jakas momentami trywialna...Jakie s to bez sensu, banalne i nudne....Gdzie tu komedia to ja nie wiem...Moze za póxno- bo o jakiejs glupiej porze 23.30 "Pod Baranami" oglądałam? :)

Zakochany niedowiary 7. September 2014, 9:20

9/10 wspaniały film. Uroczy delikatny zabawny. Śmiałem się cały czas na tym filmie.. Niestety tylko część osób to robiła wraz ze mną co może dowodzić zbyt wysublimowanego humoru twórcy, przeznaczonego do bardziej wrażliwej i inteligentnej widowni. Na pewno nie jest to komedia w której głupkowate gagi pobudzają przepony masowej kinowej tłuszczy. Z moich przemyśleń + obserwacji min niektórych (prawdopodobnie ludzi religijnych) wynika że takim osobom do gustu nie przypadnie. Wspaniałe kino o miłości i wierzeniach.

ppati 29. August 2014, 22:50

banalny, zbyt banalny, ot błahostka, po której nic nie pozostaje,

w dodatku zwiastun jest streszczeniem całego filmu

Rainha 27. August 2014, 15:45

Ciepły i zabawny film- świetne i inteligentne dialogi. Momentami trochę przynudzający, ale taki klimat i nie jest to żadna wada. Ogląda się bardzo przyjemnie!!

Dew Bolt 27. August 2014, 7:02

nie polecam... jako komedia beznadziejny na sali kinowej przez cały film nie zaśmiałem się ani razu a innych słyszalem może ze dwa razy :D nie bardzo lubie kino Woody Allena dlatego nawet wypita setka z piwem nie pomogła :P film można określic jako tanie romansidło :P choć to podobno komedia wysokich lotów dla inteligentnych ludzi więc takim nie jestem ale dostawać szczytowania z takiego powodu i wysoko oceniać film bez sensu :D pozdrawiam

Jay 25. August 2014, 21:08

Wspaniały film... Lekki zabawny ale nie płytki.. Magia

goga 25. August 2014, 18:54

Typowy styl Woody Allena. Film na babski wieczór - ciepły, przewidywalny, ładne krajobrazy i stroje z epoki...

Mariposa 24. August 2014, 21:37

Woody Allen oczywiście robił już lepsze filmy, ale jak na 80-latka poczucie humoru nadal ma fenomenalne. Szkoda, ze słabe tłumaczenie na PL nie oddaje w pełni kunsztu językowego filozoficznych wywodów bohaterów. Film na miły letni wypad do kina. Moze bez zachwytów, ale na przyzwoitym poziomie.

RJ1970 24. August 2014, 21:18

Sympatyczny i bardzo przewidywalny 4/10

JA 23. August 2014, 21:45

2/10

MMM 23. August 2014, 20:05

Witam

właśnie wróciliśmy z kina z ... uśmiechem :)
nie jest to komedia pełna prostackich gagów ale raczej ciepły film z miłym zakończeniem

Brysia 22. August 2014, 22:38

fajny, lekki film na zakończenie lata, na wieczór z Przyjaciółką. Nic ambitnego, subtelny humor. Poszłam dla Colina :) Najbardziej podobały mi się stroje leciwych pań.

Add new comment Magic in the Moonlight

Your opinion about the movie: