|

Top 10

KEI

Little Children


Directed by: Todd Field

Cinema program "Little Children" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Little Children" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Małe dzieci
Original title: Little Children
Runtime: 130 min.
Production: USA , 2006
Release Date: 16 February 2007
Distribution: Warner

Directed by: Todd Field
Cast: Kate Winslet, Patrick Wilson, Jennifer Connelly

Akcja filmu, opartego na powieści Toma Perrotty pod tym samym tytułem, skupia się na kilku bohaterach, których losy krzyżują się na placach zabaw, miejskich basenach i ulicach ich niewielkiego miasteczka w nieoczekiwany i potencjalnie niebezpieczny sposób.

tekst: MultikinoAverage rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1598 votes. | Rate movie

Movie trailer: Little Children

Your comments

prof 18. August 2007, 0:59

nalezy zobaczyc
dla osob jak dejzi polecam jeszcze raz przyjrzenie sie doskonale zaprezentowanej osobowosci bohaterow i zachecam do ponownego odbioru rzadkiego profesjonalizmu w szerokiej perspektywie filmowej.

okllio 5. May 2007, 16:50

warto, warto, warto zobaczyć
warto, warto, warto zobaczyć

malik 20. April 2007, 9:38

powyżej przeciętnej..
Film dobry, fajnie pokazujacy historie kilku ludzi, w sumie myślałem ze wiecej bedzie aytuacji na placu zabaw. ie podoba mi sie zakończenie, to że bydwoje doszli do wniosku ze lepiej nie, film wyszedł by lepiej jak by jedno z nich chciało wyjechać, a drugie nie - mały dramacik i duzo cierpienia, a tak to poprostu telepatycznie postanowili że bedą żyć jak wcześniej. 6,5 / 10

mruvka 17. March 2007, 12:33

zaskakujacy
bardzo ciekawy pomysl. I udany!! polecam.

otograf 15. March 2007, 13:14

wartościowy film
mistrzostwem świata: splecienie wątku eskalacji namiętności z obrazem świata psychotyka. perełka: scena na basenie.

że zakończenie pozostawia niedosyt- cóż...
jeśli ktoś zna odpowiedź na postawione w filmie pytanie, niech zrobi film, sale kinowe będą pełne.sam usiąde w pierwszym rzędzie.

polecam!

kayah 2. March 2007, 8:14

warto, warto, warto zobaczyć
biorąc pod uwagę poniższe mało pchlebne opinie, chciałabym powiedzieć, że małe dzieci to naprawdę dobry film, zrobił na mnie duże wrażenie, świetna gra Kate Winslet, zdjęcia, dająca do myślenia historia, może dlatego nie każdy jest w stanie ją zrozumieć

kika 1. March 2007, 12:36

Przemyślany, zaskakujący, daje do myślenia...
Film dla bardziej wymagającego widza. świetne zdjęcia, przemyślana fabuła, rewelacyjna rola K.Winslet. Polecam!

OSZUKANY 27. February 2007, 16:39

obejrzałeś trailer?? fajny co?? Film już taki nie jest... do BANI!!!!!!!
OSZUKALI MNIE BANDA ZłODZIEI DECYDENTóW. NIE NA TAKI FILM CHCIłEM Iść. Krzyżujące się losy kilku bohaterów?? Patrz... Amores perros... Babel.. 21 gramów. Nie tutaj. Beznadziejność tego filmu opisał kolega poniżej. Ja dodam jeszcze że: FILM JEST ZUPEłNIE INNY NIż SIę WYDAJE PO OBEJRZENIU TRAILERA... ZUPEłNIE. PO OBEJRZENIU ZAPOWIEDZI MYśLAłEM żE SOśWIADCZE NA TYM FILMIE KLIMATU "6-GO ZMYSłU"... NO I POMYLIłEM SIE. FABUłA WYMYśLONA NA WARSZTATCH U BRATA ALBERTA DO TEGO NIEUSTAJąCY NARRATOR KTóREMU GęBA SIę NIE ZAMYKA... DO BANI, NIE IDźCIE NA TO

s* 26. February 2007, 23:13

BEZNADZIEJA!!!
W 100% zgadzam się z opinia poniżej. Po prostu nie warto.

dejzi 25. February 2007, 16:29

ZASTANAWIAJĄCE
widziałam "małe dzieci" ale po przeczytaniu poniższych recenzji śmiem twierdzić że istnieją dwie wersje tego samego filmu … masakra dla mnie ten film to nudny film o niczym po wyjściu z kina mogę się założyć że nikt z was nie umie i nie będzie umiał komuś kto go jeszcze nie widział powiedzieć o czym jest … o nieszczęściu? O szczęściu w nieszczęściu i ponownym nieszczęściu? o głupocie ludzkiej o tym jak ludzie są beznadziejni głupi i nie umieją sobie z tym poradzić? Pasjonujące ... ale spokojnie w filmie jest kobieta mężczyzna czapka park i jest i zdrada i dwa małżeństwa i do tego wszystkiego bardzo koniecznie rzecz jasna pedofil a po co hmmm no kurcze dobre pytanie chyba mało kto wie … ale szukam chętnego do udzielenia odpowiedzi … no normalnie film o każdym z nas … dzień jak co dzień jak u każdego spędzony na dymaniu się na poddaszu i na basenie z dzieckiem … jedna wielka nudna beznadziejna psychologiczna papka mająca niewiele wspólnego z życiem kogokolwiek z nas fatalna podróbka niepowtarzalnego American Beauty - taki film może być tylko jeden i niech tak pozostanie - i nie dajcie się zwieść nuda nuda nuda nuda nuda i jeszcze raz wielka nuda która kończy się ot tak sobie i bez sensu szkoda tylko ze po ponad 2 godzinach prania mózgu … NIE POLECAM NIKOMU!!! a i jeszcze jedna kwestia dotycząca opisu filmu "dotyczy kilku bohaterach, których losy krzyżują się na placach zabaw, miejskich basenach i ulicach" sprostowanie jedna kobieta jeden mężczyzna jeden plac zabaw, jeden basen, jedna ulica plus jeden pedofil uwierzcie mi to nie wróży nic fajnego I proszę mi tu nie zarzucać, że nie zrozumiałam bo ja chyba jako jedyna zrozumiałam, że ten film jest po prostu kiepski i nie ma co na siłę doszukiwać się w nim niesamowitych podtekstów psychologii życia każdego z nas ... bo jak wy macie takie popaprane i nudne życie to serdecznie współczuje

junioradi 25. February 2007, 8:45

Fajny film dla dwojga
Film fajny, opowiada o życiu młodych zapracowanych małżeństw. Fajnie plątają się losy bohaterów, i koniec też jest zaskakujący. "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"
Szczerze zapraszam na film.

Kinomaniak 24. February 2007, 11:50

Gorzki, smutny, piękny..
A dla mnie to zakończenie było właśnie dramatyczne.. wygodne dla bohaterów filmu, ale czy szczęśliwe? Film piękny, ale gorzki i smutny.Pokazuje jak jedna minuta potrafi nadać naszemu życiu zuepełnie inny bieg.. Polecam !

michal 22. February 2007, 19:33

dobry polecam ale nie do kina raczej dvd
dobry polecam ale nie do kina raczej dvd

salamandra 21. February 2007, 18:43

Wspaniały
Film naprawde bardzo dobry, warty obejżenia. Idealnie pokazany problem dotykający współczesne małżeństawa. Dobre kino

mycham 19. February 2007, 20:19

uniwersalny
choc osadzony w amerykanskich realiach, film ten jest bardzo uniwersalna obserwacja ludzkiej natury. O pragnieniach, walczeniu z soba, z pokusami, o walce o lepsze zycie i o godzeniu sie z losem. Wnikliwy psychologicznie. Momentami bardzo zabawny. Doskonala gra Kate Winslet, a jej towarzysz gry zawroci w glowie niejednej dziewczynie:)

Riverton 18. February 2007, 23:27

American Beauty 2
Próba uchwycenia ludzkich pragnień i obsesji pokazana (jak na amerykanów) z dosyć dużą dozą realizmu i krytycyzmu, zarówno skierowanego przeciwko konsumpcyjnemu, skoncentrowanemu tylko na sukcesie, życiu klasy średniej, jak również przeciwko naiwnemu poddawaniu się nurtowi rzeki w którą wpadliśmy. Gorzka prawda o każdym z nas (w mniejszym lub większym stopniu). Warto ją sprawdzić.

czarodziej 18. February 2007, 22:06

bardzo dobry
o tym filmie nie mozna napisac, ze byl super, bo to okreslenie nie za bardzo tu pasuje. Film jest poruszajacy, zmusza do myslenia i sprawia, ze po wyjsciu z kina jeszcze dlugo o nim myslimy. Swietne, malo amerykanskie kino. Nominacja do Oscara dla Kate Winslet w pelni uzasadniona.

Yamila 18. February 2007, 11:20

Ambitny i poruszający
Niesamowity, rewelacyjny, momentami zabawny i bardzo pouczajacy... chociaż spodziewałam się bardziej dramantycznego zakończenia i chyba mi tego troszkę brakuje, ale mimo to bardzo gorąco polecam...Kate Winslet świetna :)

Add new comment Little Children

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

14 January
7 January
5 January
31 December

Coming soon

21 January
28 January
4 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl