trojmiasto.repertuary.pl
Film

Raising Helen


Directed by: Gary Marshall

Cinema program "Raising Helen" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Raising Helen" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Mama na obcasach
Original title: Raising Helen
Runtime: 119 min.
Production: USA , 2004
Release Date: 27 August 2004
Distribution: Forum Film

Directed by: Gary Marshall
Cast: Kate Hudson, John Corbett, Joan Cusack

Helen Harris (Kate Hudson) prowadzi beztroskie życie, o jakim zawsze marzyła. Pracuje w potężnej agencji modelek, prowadzonej żelazną ręką przez Dominique (Helen Mirren). Całe dnie spędza na sesjach fotograficznych i pokazach mody, a wieczory i noce w modnych klubach. Ale jeden telefon zmienia w jej życiu wszystko. Siostra i szwagier Helen giną w wypadku samochodowym – i dziewczyna staje się odpowiedzialna za trójkę ich dzieci: piętnastoletnią Audrey, dziesięciolatka Henry’ego i pięcioletnią Sarah. Początkowo bardzo trudno jej pogodzić dawny styl życia z nowymi obowiązkami. Pomocą i radą służy jej starsza siostra, Jenny (Joan Cusack) oraz młody i bardzo przystojny pastor, Dan Parker (John Corbet), dyrektor nowej szkoły, do której uczęszczają dzieciaki. Wkrótce Helen stanie przed ważnym życiowymi wyborami...


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1313 votes. | Rate movie

Your comments

Corny 11. October 2004, 20:57

Poprostu idealny film!
To idealny film! Byłam w Cinema City i oglądałam go! Świetny.Najbardziej podobała mi sie scena z bejsbolem,kiedy do nowego mieszkania Helen wparowała jej kolezanka [ na prośbę Helen] podczas tego,jak nastoletnia Audrey urządzała imprezę.Wpada z bejsbolem,wrzeszczy ,wali wszystkich tym kijem.......kiedy siedzialam tam z siostrą obie z pozostałymi osobami w kinie pękalismy ze smiechu.Polecam wam !!!!!!1

Wiolka 31. August 2004, 15:29

Jeszcze nie byłam, ale...
Jeszcze nie byłam na tym filmie, ale wybieram się dzisiaj:-). Na tym filmie była moja siostra i kuzynka z ich relacji wynikało, że jest świetny. Jak obejrzę to jeszcze raz wejde i dam Wam swoja skromną:-) opinkę. Na razie! Do zobaczonka.

muszka 30. August 2004, 14:32

to było super to film dla tych któży lubią się śmiać a zarazem wzruszyć gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
polecam!!!!!!!!!

kayleigh 28. August 2004, 16:58

ok
żadna rewelacja ale można oglądnąć :) choć nie należy się po nim zbyt wiele spodziewać, na pewno nie rozbawi was do łez jak to bywało z niektórymi komediami, ale ogólnie w porządku :-)

Add new comment Raising Helen

Your opinion about the movie: