trojmiasto.repertuary.pl
Film

Pitbull. Nowe porządki


Directed by: Patryk Vega

Cinema program "Pitbull. Nowe porządki" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Pitbull. Nowe porządki" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Pitbull. Nowe porządki

Runtime: 133 min.
Production: Polska , 2015
Category: crime
Release Date: 22 January 2016
Distribution: VUE Movie

Directed by: Patryk Vega
Cast: Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski, Krzysztof Czeczot, Maja Ostaszewska

"It will be murder. And I in him will I participated. And I tell you this only because I can not prove it. " With these words Boguslaw Linda, in the role of a gangster broken past, returns to the big screen.
In the film Patryk Vega "Pitbull. New order "challenges niepokornemu policeman nicknamed Majami of Mokotów command. When the Mayas begins rozpracowywać a group of gangsters, his path crosses with the heroes of old Pitbull - Gebelsem, Igor and Barszczykiem. It turns out that section killings of Mostowski Palace Group I develop Mokotowska to the "Gang cutters fingers", responsible for a series of kidnappings and killings. Police officers from both commands are beginning to understand that they are dealing with the most powerful criminal organization in Poland and if they want to break it, must work together. Patryk Vega without compromise shows the life of police officers, as well as for the first time reveals to us the world of gangsters. "Pitbull. New order "is a new take on the police and crime. "In 10 years, police and crime in Poland changed so much that I decided to show it. The protagonist of police, who worked undercover in a gang of drug traffickers, has a Mohawk and the tattoos. Historically, those cops did not exist. What is also revealing in another environment is showing gangsters. On the scenario I was able to penetrate the world of criminals so much that he documented it as strongly as the police. The film has virtually invented dialogue. All the scenes and situations show the cops and gangsters are one to one transferred from life. Many scenes were executed using a hidden camera in zastanym crowd. This male duel in the world of real men ".
Besides Boguslaw Linda, whom we see as equally strong as the character of Franz Maurer with "Dog," along with the film returns known to fans "Pitbull" Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paul Królikowski) and borscht (Michael Ball), and the star of the show "The special services" Krzysztof Czeczot. In a surprising creations female characters portrayed Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Jackdaw, known for its "Galerianki" Anna Karczmarczyk and Julia Pogrebińska. In the role of Mayan viewers will see on the big screen debut of Peter Stramowskiego. Manufacturers Emil Stepien, Patryk Vega.Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
56 votes. | Rate movie

Movie trailer: Pitbull. Nowe porządki

Your comments

giga 25. May 2016, 10:35

dwie postacie ; Olka i Strachu trzymają film ....no jeszcze troszkę może Kura.... na resztę spuśćmy zasłonę milczenia

Cegła 14. April 2016, 17:31

sorki ..ja miałam na myśli "Na granicy" i do tego się przymierzałam, ale mi strona przeskoczyła. Bardzo przepraszam. Co do tego filmu to wulgaryzmy i bzdury ale popatrzeć można, zwłaszcza że jedno ciacho główny bohater to cos nowego poza ogranymi aktorami.
pzdr Cegła

Janek 8. April 2016, 15:12

Cegła a gdzieś TY tam Dorocińskiego ujrzał(a)?

Cegła 4. April 2016, 16:35

pracowałam w policji i to jedna, wielka bzdura i ogromną ilością wulgaryzmów które maja pewnie jakiś cel, ale nikt tak się nie porozumiewa. Czasami ktoś przeklnie, ale nie bluzga aż tak, porozumiewając się trzema ordynarnymi słowami.
Świetni aktorzy, którzy nie mieli okazji się rozegrać, dłużyzny, śnieg, samotne schronisko, burza śnieżna i dwa testosterony z dwojgiem dzieci. Filmu nie uratował nawet ciacho Dorociński. Grabowski niestety taki sam jak w innym produkcjach, te same miny, przekleństwa. Boję się, że mu to zostanie. Na pewno filmu nie polecę go znajomym. W skali do 10 naciągnięte 7. W kinie w sali byłam tylko ja, więc też coś o filmie mówi.

Marlad 20. March 2016, 21:19

Byłem . Zawiodłem się bardzo . Ani to śmieszne , ani straszne. Byle który odcinek Pitbula z Dorocińskim był dużo lepszy i wyrazistszy .
Chwilami było żenująco

Wziałem zone , za bilety dałem 56 zł . pieniądze wyrzucone w błoto

Marlad 20. March 2016, 10:44

Idę do kina pierwszy raz od dziesięciu lat , bo to gatunek który mnie interesuje.
Po przeczytaniu komentarzy podejrzewam,że niestety się zawiodę.

Tomek 6. March 2016, 21:21

Szczeze film zenada.Upchane wszystkiego po trochu.Gdzie tu sens wogole.Jedynie mocne teksty i czasem smieszne.A to nie czyni filmu dobrym.Szkoda czasu i kasy.

Hub22 3. March 2016, 22:22

Ok. Mocny, bez cenzury i poprawności. Sceny z życia policji. Dobrze zagrany. Ale za mało kulisow duuzej przestępczości i powiązań z polityką.

Zaskoczona 2. March 2016, 6:51

Polecam! Mocny film! Byłam z mężem, wiec to podwójna opinia.
Polecieliśmy synowi, ktory poszedł z grupą znajomych i też wyszli
z kina zadowoleni.

Vivien 28. February 2016, 20:35

Bardzo dobry, wartka akcja plus prześmieszne sceny.

Gen. MAXIMUS 22. February 2016, 0:03

Panie Vega - słabiutko! Reżyser zrobił ten sam błąd co Smarzowski w "Drogówce". Mimo że pomysły na sceny pochodzą z życia, to upchnięcie tego w 2h filmu spowodowało przejaskrawienie. Obraz jest ciężkostrawny, nie ma w nim jasnych stron (jak nawrócony płk. Bońko ze "Służb Specjalnych")Do tego rozciągnięte w czasie sceny z okrucieństwami, mordowaniem i znęcaniem się nie wnoszą żadnego polotu, bardziej niesmak. Moim zdaniem film to dla bandytów i policjantów, oni znają ten świat, normalny widz nic budującego z niego nie wyniesie... W dodatku są tam zwykłe niedoróbki (gość który ucieka przed Lindą i jego chłopakami samochodem w pole, wysiadłby i dzida w krzaki, a nie siedział i czekał aż go dajadą... Albo duszenie reklamówką tak cienką że dziwka zaraz by ją przegryzła...) Ogólnie za dużo przemocy, niepotrzebnej groteski (sceny z Marcinem O.) za mało faktycznych mechanizmów funkcjonowania zorganizowanej przestępczości (powiązania ze światem polityki, służb, finansjery, oprócz pokazanych haraczy i porwań pominięto szereg innych płaszczyzn bandyckiej działalności np.: narkotyki, VAT, zamówienia publiczne - szczególnie że reżyser pokazuje nam grupę przestępczą z najwyższej półki III RP swego czasu ok. 2004r.) Ci którzy piszą że po filmie stracili zaufanie do Policji pokazują że są kompletnie niedojrzali. Policja walczy ze złem (pamiętajmy że patronem Polskiej Policji jest Św. Michał Archanioł - widniejący na policyjnych sztandarach) w sposób instytucjonalny, wykorzystując swoje siły, środki, metody i formy, które zwiększają jej skuteczność dalece bardziej niż możliwości jednej lub kilku osób. Jednak nie stanowi ona ochrony osobistej dla obywateli. Każdy musi być gotowy by walczyć i cierpieć gdyby nadeszła jego godzina próby. Im więcej ludzi w społeczeństwie kieruje się niskimi pobudkami (wygoda, chciwość, żądza i nieodłączny ich towarzysz - strach) tym łatwiej zorganizowanej przestępczości siać terror i zapuszczać korzenie. I odwrotnie, czym więcej ludzi kieruje się w życiu wartościami "Bóg, Honor, Ojczyzna", ćwiczy się w cnotach (mądrość, sprawiedliwość, męstwo, wstrzemięźliwość) tym trudniej działać bandytce, bo na ich drodze będą stawać niezłomni funkcjonariusze czy odważni obywatele.

darko 21. February 2016, 17:42

jestem fanem pierwszego pitbulla i serialu ale to co zobaczyłem to dramat to nie ten film i klimat.......Vega poszedł grubo ale w stronę zysku co chyba mu się udało. nie tego się spodziewałem. Jak ktoś przeczytał prawdzie psy to nie ma po co iść do kina. kasa kasa kasa!!!!!!!!!!!!

realistaMZ 16. February 2016, 12:25

Doskonałe kino akcji. To jest film prymitywny, bo opowiada o prymitywnym świecie! To nie jest kino moralnego niepokoju. Reżyser używa określonego języka filmowego, żeby widz uznał obraz za autentyczny. Świetna Ostaszewska, której scenki przejdą do historii polskiego kina. Doskonałe zdjęcia lotnicze. W końcu ktoś zrobił film używając świetnych i precyzyjnych efektów, a nie protez. To nie jest film dla ludzi przewrażliwionych, którzy w kinie kochają intelektualne gierki Stuhra, Wajdy czy Zanussiego. Jeśli spodobał się komuś serial, to film również go zachwyci.

M. 16. February 2016, 7:23

Film świetny! Polecam.

AMI 10. February 2016, 21:19

Super film,fabuła,trochę akcji ,komedii i jak to w polskich filmach golizny,ale ogólnie polecam.

aga84krk 10. February 2016, 14:57

Naprawdę fajny. Zabawny. Rola głównego bohatera zaskakująco dobra choć aktor nieznany. Polecam 8/10

mafiozo 7. February 2016, 22:39

byłem widziałem i żałowałem. Wszystko tam prymitywne i płytkie jak ci którzy myślą, że to dobry film.

Filip 7. February 2016, 16:27

Film płytki i wtórny. Jedynym zaskoczeniem jest szokująca skala prostactwa, wulgarności i psychopatycznej przemocy. Nie sądziłem, że Linda zagra w takim gniocie

pa3a3 6. February 2016, 23:43

Duzo lepszy niz sie spodziewalem ! Akcja non-stop. I do tego MEGA smiesznie !

eraserhead 6. February 2016, 17:15

To debilna komedia dla zjadaczy popcornu.Linda..myślałem że dno już dawno osiągnął.Myliłem sie, zanurkowal głęboko. Współczuję ludziom którym film sie podobał.Pytanie do nich : kiedy przeczytales książkę?

Add new comment Pitbull. Nowe porządki

Your opinion about the movie: