trojmiasto.repertuary.pl
Film

After the Sunset


Directed by: Brett Ratner

Cinema program "After the Sunset" in Trójmiasto

No showtimes for movie "After the Sunset" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Po zachodzie słońca
Original title: After the Sunset
Runtime: 97 min.
Production: USA , 2004
Release Date: 25 February 2005
Distribution: Warner

Directed by: Brett Ratner
Cast: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle

Utalentowany złodziej Max "Król Alibi" Burdett (Pierce Brosnan) i jego piękna towarzyszka, Lola (Salma Hayek). Z powodzeniem wykonali ostatnie zadanie. Udało im się ukraść drugi z trzech istniejących sławnych brylantów Napoleona. Nie martwią się o finansową przyszłość, a ich przestępcza kariera należy już do przeszłości. Niestety, agent FBI - Stan (Woody Harrelson) , który przez siedem lat bezskutecznie deptał Maxowi po piętach, nie wierzy, że sławny złodziej wycofał się z branży. Przypuszcza, że przestępczy duet zamierza ukraść ostatni z napoleońskich brylantów, którego wartość szacowana jest na około 70 milionów dolarów. Cenny kamień ma bowiem pojawić się na Rajskiej Wyspie podczas specjalnego pokazu na pokładzie statku wycieczkowego. Przyjazd przestępczej pary zbiega się – oczywiście całkowicie przypadkowo – z zawinięciem statku do portu. Choć na terytorium karaibskiego państwa Stan nie ma żadnej władzy, zamierza schwytać Maxa i Lolę na gorącym uczynku.

tekst: ARS


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1401 votes. | Rate movie

Your comments

ja 9. March 2005, 9:04

Przyjemny
Taka przyjemna komedyjka nic specjalnego ale bardzo dobrzy aktorzy zapewniają porządny relaksik w kinie.

LorD_BruTaL* 8. March 2005, 19:42

ZAJE***TY !!
Naprawde dawno tak fajnego filmu nie oglądałem... :) Jak dla mnie rewelacja... POLECAM !

Pa 7. March 2005, 1:44

NIE NIE NIE!!!!!!!
Ten film nie ma żadnych głebi i lepiej nie zabieraj chłopaku swojej dziewczyny- tak jak zabrał mnie mój na to... coś. Odrobina romantyzmu, która mogłaby zapaść w pamięci- przy tak mizernej fabule jest kompletnie "nie-wiadomo-czym". Ciał

jackie 7. March 2005, 1:36

3-ligowy film sprawnych aktorów
No niestety baaardzo przeciętna produkcja.Po odtwórcach ról Thomasa Crowna ,czy Urodzonych Morderców należy spodziewać się więcej,nawet w tak "lajtowym" filmie.Słabe dialogi a gagi na poziomie Misia Yogi.Na pocieszenie biust Salmy w zasadzie bez kontekstu ale w róznych kreacjach.W.Harrelson na poziomie Pazury w 13-stym Posterunku.Rozczarowanie w ładnej scenerii.

Itap 7. March 2005, 1:27

Żałuję, że zmarnowałam czas... i pieniądze
Poszłam do kina żeby się wyluzować po ciężkim dniu przy sympatycznym filmie. Niewiele wymagałam i okrutnie się wynudziłam. Jedyne co zrobiło na mnie wrażenie to biust Salmy H.- mocno eksponowany przy niewiele znaczącej roli bohaterki... Nie wiem po co się kręci takie filmy. Ale było pare momentów "z uśmiechem". Jednak szkoda czasu.

Maniek 2. March 2005, 10:52

Byłem i polecam
Razem z moją TŻ poszliśmy sobie, żeby odreagować tydzień i ten film okazał się bardzo miłym początkiem wieczoru ;-) Wielkich głębi to on może nie ma ale przecież człowiek nie może oglądać tylko "Trzech kolorów" ale także takie właśnie sensacyjki - świetni Woody o Salma

Leserek 28. February 2005, 0:22

Rewelacyna pozycja..
Na ten film musisz zabrac swoja dziewczyne .. naprawde rewelacja .. polubi filmy "akcji" bardzo sympatyczna pozycja tchnie humorem ... naprawde ubaw na calego... i te widoki ahhh :)

fg 27. February 2005, 8:11

Miły
Bardzo miło i smiesznie sie oglada :)

Add new comment After the Sunset

Your opinion about the movie: