trojmiasto.repertuary.pl
Film

Superhero Movie


Directed by: Craig Mazin

Cinema program "Superhero Movie" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Superhero Movie" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Superhero
Original title: Superhero Movie
Runtime: 85 min.
Production: USA , 2008
Release Date: 6 June 2008
Distribution: SPI

Directed by: Craig Mazin
Cast: Leslie Nielsen, Drake Bell, Sara Paxton, Christopher McDonald, Pamela Anderson

Superhero” to parodia popularnych filmów „superbohaterskich” - od ekranizacji komiksów o„Spider-Manie” przez „Sin City” po „Fantastyczną Czwórkę”

Rick Ricker jest klasowym pośmiewiskiem. Ofermowaty i nieatrakcyjny podkochuje się w blond piękności Jill Johnson, która, rzecz jasna, nie zwraca na niego najmniejszej uwagi. Podczas szkolnej wycieczki do muzeum Rick zostaje ukąszony przez zmutowaną genetycznie ważkę. Niebawem odkrywa, że w wyniku tego zajścia posiadł nadnaturalne zdolności - niezwykłą siłę, szybkość oraz zdolność chodzenia po ścianach. Postanawia wykorzystać nowe umiejętności i jako superbohater o imieniu Dragonfly pomagać ludziom. Jego pierwszy przeciwnik to niejaki Lou Landers. Nieuleczalnie chory miliarder w wyniku nieudanego eksperymentu uzyskał zdolność kradzieży ludzkiej energii życiowej. Staje się nieśmiertelnym superzłoczyńcą zwanym Hourglass . Czy Dragonfly ochroni przed nim świat? Dobre pytanie, ale ważniejsze jest to, czy zdążymy przestać się śmiać - by w ogóle to zauważyć.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1620 votes. | Rate movie

Your comments

de 8. July 2008, 23:28

A ja się nie zgodzę że każda kolejna parodia jest coraz gorsza. Bo choć złote lata tego gatunku już chyba mamy za sobą to ten filmik jest całkiem fajny. Mnie śmieszył w wielu momentach. A najfajniejsze jest to że zrezygnowano ze zbytniego faszerowania filmu gagami. Bylo sporo nieudanych parodii gdzie był gag na gagu , i niestety większość nie trafiona., na pograniczu żenady. Tutaj mamy fajną fabułkę, przyjemnie się ogląda, a nawet jak trafi się słabszy żart to nie razi... więcej fabuły, mniej gagów, ale bardziej wyselekcjonowanych...to chyba dobry kierunek

Van 5. July 2008, 12:19

Wlasnie..kazdy kolejny jest niestety gorszy..liczylem na wiecej, nie zebym sie nie usmiał, jednak to juz nie to.

miguel 3. July 2008, 20:40

Rewelacja!!! Już dawno się tak nie uśmiałem!!! Daje 10/10 i naprawdę polecam!

malik 2. July 2008, 13:02

Czy ja wiem czy ten film taki genialny? może to że aż tak bardzo za parodiami nie przepadam, rzutował troszkę na sposób oglądania tego filmu, ale trzeba przyznać że momentami był śmieszny :-) Myślę że dla przeciętnego widza film się spodoba na pewno, dla mnie taka średniawka powiedzmy :-) ocena to 5 / 10

Paulus 30. June 2008, 22:21

Każdy kolejny z tej serii parodii i pastiżów jest coraz gorszy i głupszy. Nic śmiesznego.

kacperg333 17. June 2008, 10:57

Film genialny! Pełen śmiesznych gagów. Mnóstwo nawiązań do filmów o superbohaterach ("X-man", "Superman", "Batman", "Spiderman" itp.) i faktów z historii współczesnej. Widownia regularnie się śmiała (gdzie co 15 sek). Jedna z najlepszych komedii, jakie od jakiegoś czasu widziałem!

Add new comment Superhero Movie

Your opinion about the movie: