trojmiasto.repertuary.pl
Film

Sztos 2


Directed by: Olaf Lubaszenko

Cinema program "Sztos 2" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Sztos 2" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Sztos 2

Runtime: 99 min.
Production: Polska , 2011
Release Date: 20 January 2012
Distribution: ITI Cinema

Directed by: Olaf Lubaszenko
Cast: Cezary Pazura, Borys Szyc, Bogusław Linda, Bartłomiej Topa, Jan Nowicki

„Sztos” - najbardziej kultowa, z kultowych komedii, doczekała się ciągu dalszego. „Sztos 2” to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra „nawijka” uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana. W rytmach największych muzycznych przebojów lat 80-tych, nie spoczną nim  nie dojdą: Cezary Pazura, Borys Szyc, Bogusław Linda, Jan Nowicki, Edward Linde-Lubaszenko, Bartłomiej Topa i w zaskakującym wcieleniu - Janusz Józefowicz.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
901 votes. | Rate movie

Movie trailer: Sztos 2

Your comments

martita 5. February 2012, 21:14

kiedy ja z mężem byłam,to na sali nieco więcej niż 3 razy ludzie się zaśmiewali,....ale ogólnie za bardzo chaotyczny film.

Kriss 5. February 2012, 15:45

Panie i Panowie ten film to dno i 10 metrów mułu.
Patrząc przez pryzmat filmów Polskich z ostatnich kilku lat – ten jest najgorszym filmem z wszystkich, jakie widziałem. Gniot czystej wody i tylko temperatura na zewnątrz powstrzymała mnie przed wyjściem z kina wcześniej.
Z ręką na sercu odradzam.

Tomekkk 31. January 2012, 19:22

Lubaszenko powinien się spalić ze wstydu za takie badziewie.Cała śmietanka aktorska Polski a tu taki gniot. Jak ktoś wcześniej napisał- kilka śmiechów a ogólnie nuda spowodowana bezsensownym scenariuszem. Odnoszę wrażenie, że po gażach dla gwiazd brakło na przyzwoitego scenarzystę. Scenariusz pisany na kolanie, ani ładu ani składu, kompletnie bez pomysłu.
Szczytem jest radość milicjanta aresztującego sbeków (bo są zakałą milicji) z powodów politycznych (czyli dokładnie robota SB) :)))

Kraków 30. January 2012, 11:35

nienawidzę polskich filmów od czasu "chłopaki nie płaczą", "poranek kojota". po każdym "polskim" seansie obiecuje sobie, że nigdy więcej polskich filmów ( jak niedawno W CIEMNOŚCI bleeee), ale wychodząc z kina ze Sztos 2 muszę powiedzieć, że naprawdę mi się podobał i jak dla mnie naprawdę warto iść do kina bo jest niezły.

Biedronka 28. January 2012, 20:59

Ten film to porażka. Zastanawiam się kto robi tak denne filmy? Zero śmiechu, zero akcji, totalna beznadzieja.

henieken 26. January 2012, 18:24

Ogólnie szału nie ma.Dosłownie trzy śmieszne sceny, no może cztery. Słaba fabuła...

pavel 26. January 2012, 16:13

Zdecydowanie nie!Szkoda czasu i pieniędzy.Żal że zrobiono taką kontynuację całkiem dobrego filmu jakim była część pierwsza.Byliśmy w piątkę w kinie i każdy ledwie wysiedział seans.To chyba najgorszy fil na jakim byłem w kinie od wielu lat.

Zanudzona 25. January 2012, 22:54

Porażka. Byliśmy z mężem, który jest wielbicielem starych, dobrych, polskich komedii. Nie pamiętam jednak, kiedy tak wynudziliśmy się na filmie. Brak akcji, brak scen zabawnych, brak pomysłu na film. Szkoda pieniędzy!! Pomyłka za pomyłką w polskiej kinematografii.

KRK30 22. January 2012, 9:28

Pierwszy raz wyszlismy z kina. Przez godzine sala zasmiala sie 3 razy - my wcale bo te 3 momenty zlalismy z trailera. KOSZMARNY.

dr Jaćka 22. January 2012, 1:17

krótko i zwięźle: tytuł winien być SZITEX a nie SZTOS... strata kasy i czasu (nawet spędzonego w przemiłym towarzystwie). Realia 81’ kompletnie nie oddane a nawet popełnione błędy natury modowo – estetycznej. Reasumując - film dla tych, którzy w trakcie seansu włączają jedynie przewód pokarmowy… pozostałe elementy są tu i tak zbędne. PS. Jeśli powyższe argumenty jednak skuszą do zakupienia biletu – polecam miejscówki blisko wyjścia – w celu szybkiej ewakuacji :-)

ana 21. January 2012, 22:56

Nie polecam!!! Średni....jak to zwykle jest z II częścią filmu!!!!!!! Sztos - 100 razy lepszy...a na to szkoda kasy!!!!!!

mateusz 21. January 2012, 21:14

zdecydowanie odradzam.

Add new comment Sztos 2

Your opinion about the movie: