trojmiasto.repertuary.pl
Film

This Is the End


Directed by: Evan Goldberg, Seth Rogen

Cinema program "This Is the End" in Trójmiasto

No showtimes for movie "This Is the End" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster To juź jest koniec
Original title: This Is the End
Runtime: 107 min.
Production: USA , 2013
Category: comedy / fantasy
Release Date: 13 September 2013
Distribution: UIP

Directed by: Evan Goldberg, Seth Rogen
Cast: James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen

Komedia To już jest koniec jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

Columbia Pictures przedstawia produkcję Point Grey / Mandate Pictures, To już jest koniec. W rolach głównych - James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride, Craig Robinson oraz Michael Cera i Emma Watson. Reżyseria - Seth Rogen & Evan Goldberg. Produkcja - Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver. Scenariusz - Seth Rogen & Evan Goldberg. Producenci wykonawczy - Nathan Kahane, Nicole Brown, Jason Stone, Barbara A. Hall, Ariel Shaffir i Kyle Hunter. Zdjęcia - Brandon Trost. Scenografia - Chris Spellman. Montaż - Zene Baker. Kostiumy - Danny Glicker. Współproducenci - Jay Baruchel i Matthew Leonetti Jr. Efekty wizualne - Paul Linden. Muzyka - Henry Jackman.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
369 votes. | Rate movie

Movie trailer: This Is the End

Your comments

Ed 26. September 2013, 10:33

Totalnalny gniot, kilka razy przysnąłem, a demony z fujarami do kolan przy wniebostapieniu bohaterów na końcu filmu to już żenada - szkoda czasu

jay 20. September 2013, 19:59

swietnie sie bawilem.. czysta zakrecona rozrywka.. i czasem wlasnie o to chodzi

idiota 19. September 2013, 13:21

Ten akurat film wzbudził moje zaciekawienie, bo wydaje się płytki, a zbiera bardzo przychylne recenzje. Dwa film, które wymieniłeś faktycznie nie mają za wielkiej promocji, a pewnie sporo osób trafiając na nie przypadkowo w tv chętnie dotrwałyby do końca i jeszcze nie uważały czasu za stracony. W kinach natomiast pustki i schodzą po 2,3 tygodniach wyświetlania.

Ja_cool 14. September 2013, 9:05

Dlaczego Multipleksy oferują nam takie filmy?
Apeluję do Wszystkich - zamiast iść na coś takiego i jeść popcorn spróbujcie znaleźć coś co się Wam spodoba. Może Komuś się one podobają, ale Nielicznym. Może po prostu chodzi o popcorn i orzeszki??
Wczoraj byłem na W KRĘGU MIŁOŚCI - genialny film z genialna muzyką. Wbił mnie w fotel i wszedł w trzewia. Niebanalna, mocna historia, genialna muzyka - to atuty tego filmu. Do dzisiaj się nie otrząsnąłem. Dlaczego nie są promowane takie filmy tylko MP Gnioty?
A tydzień temu byłem na KRÓLOWIE LATA. Też super produkcja z dobrą muzyką i zdęciami - ludzie sikali w fotelach;-)
I może właśnie o to chodzi żeby chodzić do kina na filmy podczas, których nie ma czasu na jedzenie popcornu i innych atrakcji?? Życzę mocnych wrażeń na W KRĘGU MIŁOŚCI :-) A Tym ,którzy nie skorzystają - dobrze wyrośniętej kukurydzy ;-)

Add new comment This Is the End

Your opinion about the movie: