|

Top 10

  1. Guardians of the Galax...
  2. The Pope's Exorcist
  3. Mała Syrenka

Star Trek Into Darkness


Directed by: J.J. Abrams

Cinema program "Star Trek Into Darkness" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Star Trek Into Darkness" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster W ciemność. Star Trek
Original title: Star Trek Into Darkness
Runtime: 129 min.
Production: USA , 2013
Category: action / adventure / sci-fi
Release Date: 31 May 2013
Distribution: UIP

Directed by: J.J. Abrams
Cast: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana

Tego lata reżyser J.J. Abrams zabierze nas w kolejną podróż na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Tym razem wraz z młodymi oficerami jednostki kosmicznej wyruszymy „W ciemność” – najniebezpieczniejszą do tej pory wyprawę „Star Trek”. W filmie ponownie zobaczymy załogę, która bawiła widzów w 2009 roku w uwspółcześnionej wersji starego filmowego przeboju. Podczas kolejnej wyprawy akcja zdecydowanie nabiera tempa, a gra zaczyna toczyć się o coraz wyższa stawkę. Jednostka kosmiczna Enterprise zostaje wciągnięta w wir zawrotnej gry na śmierć i życie z nieposkromionymi siłami zniszczenia.  W tej grze cała załoga, którą dowodzi Kapitan Kirk zostanie wystawiona na próbę,, a jednocześnie będzie to test dla siły przyjaźni, miłości i poświęcenia.

Akcja zaczyna nabierać tempa wraz z powrotem statku do bazy na ziemi. Powodem tego jest zastanawiający incydent, który miał miejsce w galaktyce i powstrzymuje Kapitana od wyruszenia w kolejną, pokojową misję badawczą. Jednak na Błękitnej Planecie sprawy mają się coraz gorzej. Zaskakujący akt terroryzmu obnażył budzący niepokój fakt: Gwiezdna Flota jest atakowana przez wewnętrznego wroga, co może wywołać kryzys na całym świecie. Zadaniem Kapitana Kirka jest poprowadzić Enterprise na bezprecedensową misję, której zadaniem jest stawienie czoła szerzącej się destrukcji. Nie jest to jednak łatwa misja, ponieważ wróg czai się na pokładzie statku i posiada ogromną moc niszczenia. Sam Kirk będzie musiał zmierzyć się z widmami własnych wątpliwości – które cienką linią oddzielają przyjaciół od wrogów, zemstę od sprawiedliwości oraz otwartą wojnę od siły wspólnej przyszłości.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
431 votes. | Rate movie

Movie trailer: Star Trek Into Darkness

Your comments

KRYTYK FILMOWY 1. July 2013, 16:10

Film przyjemny, dobry na wakacje, bez specjalnego zadęcia. Oczywiście fanom kina w stylu "Śmierć w Wenecji" nie polecam (pozdrawiam Luca Pacioli) dla nich ten film to strata czasu, dla mnie to film weekendowy film z zabawnymi i trochę przerysowanymi postaciami. Miło się ogląda i dobrze się kończy.

Riva 17. June 2013, 20:43

Calkiem przyjemny film. Fanem treka nigdy nie bylem, moze dlatego wiele nie oczekiwalem i sie dosc pozytywnie zaskoczylem.
Na lato w sam raz.

Grzesiek 9. June 2013, 11:54

Szkoda, że w większości ludzie słysząc Star Trek nastawiają się obojętnie lub negatywnie. Osobiście po obejrzeniu, uważam, że naprawdę fajnie spędziłem te 2 godziny. Przyzwoite i nie przytłaczające efekty 3d i generalnie film mimo kilku nieznacznych niedociągnięć można uznać za udaną kontynuację. Jest parę smaczków dla miłośników Star Treka z przeszłości. To nie jest film dla krytyków, co bawią się w w znawców warsztatu filmowego, tylko kawałek rozrywki po całym tygdniu pracy. Wyluzujcie i po prostu bawcie się wizytą w kinie.

nick 5. June 2013, 11:49

Zgadzam się z powyższą opinią :) Opis filmu z tej stronki ... kosmos :) Film bardzo przyjemny.

Luca Pacioli 3. June 2013, 13:06

Film... Nie, to nie film... To nawet nie dramat... Ten kto to zrobił powinien sie zastanowic nad zmiana sciezki kariery... Bohaterowie bez polotu, charakteru... Bez niczego... Wielki tajny krazownik to taki Enterprise, tylko wiekszy i czarny... Para glownych bohaterow biega w te i we wte (tylko po co w takim razie zaloga na Enterprise?), a ich bieganie jest okraszane durno-oslabiajacymi zartami... Antybohater przez pierwsze pol godziny ratuje te wielka krakse kinowa, ale potem rowna poziomem do reszty.... Dramat i szkoda kasy... Po firmie dziekowalem dystrybutorowi, ze oszczedzil mi ogladania najnowszych przygod kapitana Kirka w Imaxie...

Pyszczak 1. June 2013, 23:37

Ten kto pisał opis filmu znajdujący się na tej stronie (a opis ten zapewnie jest przeklekony od jakiegoś oficjalnego dystrybutora) to chyba najadł się szaleju, naćpał albo był pijany.
Film całkiem niezły, chociaż momentami przewidywalny. W zasadzie nic nowego, ktoś tam potajemnie coś buduje, wojskowy dąży do wojny, umoralniające dywagacje o rodzinie i poświęceniu, generalnie uniwersalne i szablonowe działania. Niemniej efekty specjalne stoją na przyzwoitym poziomie. Niestety, scena w bieliźnie niestety nie pasuje do kanonu Startreka i tutaj reżyser dał palmę. Generalnie film polecam każdemu fanowi SF lub Startreka.

Add new comment Star Trek Into Darkness

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 May
19 May
12 May

Coming soon

2 June
9 June
16 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl