|

Top 10

  1. Avatar 2
  2. Aftersun
  3. Puss in Boots: The Las...
  4. The Banshees of Inishe
  5. Babylon
  6. The Paperboy

Easy Virtue


Directed by: Stephan Elliott

Cinema program "Easy Virtue" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Easy Virtue" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wojna domowa
Original title: Easy Virtue
Runtime: 93 min.
Production: Wielka Brytania , 2008
Release Date: 28 August 2009
Distribution: Best Film

Directed by: Stephan Elliott
Cast: Jessica Biel, Ben Barnes, Kristin Scott Thomas

John Whittaker (Ben Barnes) młody Anglik zakochuje się szaleńczo w Laricie (Jessica Biel), seksownej i olśniewającej Amerykance, którą niezwłocznie poślubia. Kiedy jednak przywozi ją do rodzinnej posiadłości, jego matka, pani Whittaker (Kristin Scott Thomas) reaguje na synową alergicznie. Larita stara się jak może, żeby dopasować się do oczekiwań, ale nie udaje się jej przejść bezpieczną nogą przez pole minowe, które zgotowała dla niej teściowa. Nie trzeba wiele czasu, by dziewczyna przejrzała grę pani Whittaker i zdała sobie sprawę, że musi się bronić, jeśli nie chce stracić Johna. Rozpoczyna się inteligentna rozgrywka, która rozpala atmosferę do czerwoności. Teściowa wykorzystuje każdą sytuację, żeby pokazać synową w niekorzystnym świetle, natomiast Larita pozostaje irytująco spokojna i opracowuje błyskotliwe kontrataki.
Niebawem jednak, manipulacje pani Whittaker zaczynają odnosić skutek i Larita czuje, że może stracić miłość Johna. W wielkiej scenie finałowej, gdy na światło dzienne wychodzą tajemnice z przeszłości Larity, wreszcie udaje się jej wyrwać na wolność z przytłaczającego domu...Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1572 votes. | Rate movie

Movie trailer: Easy Virtue

Your comments

mojobeat 14. March 2010, 16:36

Niestety film lekki i jakby bez ducha. Czegos mi w nim brakowalo. Jessica Biel wprawdzie blyszczy, ewidentnie pasuje tu do swojej roli, ale juz np. Colin Firth kompletnie zle obsadzony. Ciekawe zdjecia oraz szereg smiesznych sytuacji/gagow w brytyjskim wydaniu to moim zdaniem stanowczo za malo. Mysle, ze niestety niektorych moze ten film troche znudzic.

aster 26. October 2009, 16:49

Świetny film,warto zobaczyć.

bol 14. September 2009, 23:20

Humor brytyjski nie do podrobienia. Polecam, bo chodź z pozoru lekki, to daje do myślenia i zachwyca błyskotliwością dialogów.

studentka 13. September 2009, 22:49

Bardzo mi się podobał - szczególnie przez świetną grę aktorską (Biel - rewelacja), ponadczasowy temat, oddanie klimatu wiejskiej Anglii po I wojnie światowej no i zaskakujący koniec! polecam

Wabik 10. September 2009, 20:39

Interesujące brytyjskie kino obyczajowe. Nie jest to film bez wad. Trochę przegadany, niektóre postaci poprowadzone zbyt groteskowo. Ale za to dwie główne bohaterki - pychota. Jest klimat, jest trochę zabawy i trochę do myślenia. Miła odmiana po tym co zwykle można obejrzeć w kinach.

Iskar 10. September 2009, 10:57

Film świetny. Bo gra aktorska świetna naprawdę, co mam wrażenie się nie tak często ostatnio zdarza. Tylko Colin Firth mnie jakoś nie przekonał, ale Biel... nie podejrzewałem, że może grać tak dobrze. Bo zdjęcia i scenografia, bo fabuła nawet.

ja 8. September 2009, 11:32

ciekawy, warto obejrzeć

kk 5. September 2009, 10:53

Bardzo dobry film zdecydowanie polecam.

myszora 4. September 2009, 10:24

Warto obejrzeć

Bourne 2. September 2009, 0:03

Polecam. Dobry film. Warto go obejrzeć. Zostaje coś po obejrzeniu. Na pewno warto zob. Wyraziści aktorzy, oddający fajnie i namacalnie różne charaktery. I jest o prawdziwej miłości i też o tym jak można żyć. Film po prostu rusza,
Jassica Biel pokazała że jest niesamowitą aktorką, Może zdetronizować Angeline Joli i Charlize Theron.

Add new comment Easy Virtue

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

3 February
27 January
20 January

Coming soon

10 February
17 February
24 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl