trojmiasto.repertuary.pl
Film

Gone Girl


Directed by: David Fincher

Cinema program "Gone Girl" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Gone Girl" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Zaginiona dziewczyna
Original title: Gone Girl
Runtime: 149 min.
Production: USA , 2014
Category: drama / thriller
Release Date: 10 October 2014
Distribution: Imperial Cinepix

Directed by: David Fincher
Cast: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

David Fincher took on the filming of holding in suspense thriller, one of the bestsellers of recent years - "Lost Girl" by Gillian Flynn. The story of the ups and upadach a marriage - broken promises, lies everywhere. All served with black humor.
The main characters were the New York-based writer Nick Dunne and his wife Amy - trying to make ends meet and find a marriage is what is most beautiful, despite the growing number of problems. Just before the fifth anniversary of the wedding of Amy disappears under mysterious circumstances, and the problems appear to be more serious than all thought. Nick becomes the prime suspect, and his behavior shows that he's hiding something. Media follow the case of loss with bated breath, and family drama played out in front of the whole world.
Nick and Amy seem to be the perfect couple, but the missing woman's suspicion - whether in their home occurred to violence? Secrets come to light that do not lead to clarification of the case, and discover more secrets. The more we learn, the more we are shocked and begs the question - who they really are Nick and Amy? Who are we creating your image based on the outfits and masks?Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
73 votes. | Rate movie

Movie trailer: Gone Girl

Your comments

dr Hakenbush 3. July 2020, 9:57

Temu, co napisał(a), że jest to film "płytki, amerykański i bez sensu" polecam sowieckie "działa" filmowe : Pancernik Potiomkin, Człowiek z kamerą, Lecą żurawie i inne brednie. Sa napewno nie amerykańskie, głębokie jak nory KGB i sensowne jak życie Kraju Rad. Zaginiona dziewczyna natomiast jest
świetnym materiałem na serial 6-8 odcinków.

Weronika 26. November 2014, 16:09

Na początku wydawało mi się, że może być przecietny ale po 40min zrobił sie mega ciekawy także polecam:), psychopatyczny, swietne zakończenie:D

Selke 14. November 2014, 0:04

Na początku się troche dłużył i wydawało mi się, że niestety będzie banalny ale później szybki zwrot akcji i do końca trzymał w napięciu:). Film świetny, psychopatyczny i bardzo polecam:). Świetne zakończenie bravo:)

marcinnietak 30. October 2014, 13:23

Oglądając ten fim, miałem wrażenie, jakby amerykańską policją rządziły media.
Film od pewnego momentu drastycznie przestał być logiczny. Kiedy reżyserowi pasowąło to przedstawiał dogłębną analize sytuacji. Pewne kwestie jednak zostały tak drastycznie pominnięte, że cały urok zawiłej historii legł w gruzach. Dla mało wymagających widzów, którzy nie wgłębiają się w szczegóły - film do oglądnięcia. Dla mnie - duże rozczarowanie.

andi 27. October 2014, 18:26

mi się nie podobał, wychodząc z kina szybko chce się o nim zapomnieć i zresztą szybko się zapomina, nic nie wnosi, jakiś taki nijaki, chyba dla nieco mniej myślących ludzi

sebo 26. October 2014, 22:44

płytki, amerykański, bez sensu, nie polecam

lola 26. October 2014, 15:46

Film co najmniej o 1/3 za długi. Od połowy filmu już wszytko jest jasne, widz już wie kto i dlaczego i jaki to będzie mieć finał.

Ano 26. October 2014, 7:45

Prawda jest taka ze jak na Finchera to film wyjątkowo słaby (ani to Seven ani Fight Club) do tego sie dłuży, momentami trzyma w napięciu, trwa to krótko jak na thriller, nie jest to film który będziemy polecać, 5/10 życzymy by reżyser jednak jeszcze popełnił jakiś hit, miłośnikom popcornu i wiadra Coli, a nie filmów powinien jednak przypaść do gustu, jak na multipleksowe kino będzie dobrym wyborem,

q 25. October 2014, 20:11

Bardzo ciekawie się zapowiada...potem niespodziewany zwrot akcji w połowie, który prowadzi do dziwacznego zakończenie. Generalnie jednak warto zobaczyć.Film trzyma w napięciu. Gdyby nie jedna paskudna scena, to byłoby już całkiem dobrze.

marion 23. October 2014, 10:20

Bardzo dobry film,moze troszke za dlugi ale jesli sama ksiazka ma 650stron to co się dziwic. Tu i tak pominieto nieco szczegolow.Jako osoba ktora najpierw przeczytala ksiazke oceniam jako ekranizacje 9/10. Idealnie zagrane role Ben i Rosamund sa na prawde swietni.Muzyka idealna, mroczna i tajemnicza.Dla osob ktore kompletnie nie wiedza jka sie zakonczy - 10/10...Brawo!

sage 20. October 2014, 19:17

Film do połowy ma sens i jest ciekawy. Później niestety zaczyna się robić dziwny, a zakończenie jest wręcz idiotyczne i dłuży się. Nie polecam.

Marta 19. October 2014, 7:47

Film godny polecenia, niebanalna historia, fajnie opowiedziana.
Nikt nie będzie się nudził.

gk 18. October 2014, 14:20

swietny!

RJ1970 16. October 2014, 23:34

Idąc na ten film miałem większe oczekiwania(ale to pewnie zasługa zwiastuna filmu)
Filmowi niby nic nie brakuje ale ja po wyjściu z kina odczuwałem jakiś niedosyt(ale to pewnie moje odczucie sugestywne)
Moja ocena to 7/10

Add new comment Gone Girl

Your opinion about the movie: