trojmiasto.repertuary.pl
Film

Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości

Asterix et Obelix: Au Service de Sa Majeste
Reżyseria: Laurent Tirard

Repertuar filmu "Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości
Tytuł oryginalny: Asterix et Obelix: Au Service de Sa Majeste
Czas trwania: 109 min.
Produkcja: Francja / Hiszpania / Węgry / Włochy , 2012
Premiera: 2 listopada 2012
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Laurent Tirard
Obsada: Gérard Depardieu, Edouard Baer, Fabrice Luchini

"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości"

Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE… się siłom Rzymu.
Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury Panoramiksa oraz niesfornego młodziana imieniem Skandalix, na każdym krok ściągającego na nich kłopoty. Spotkanie Galów, Brytów i Rzymian prowadzi do serii arcyzabawnych nieporozumień, w które zaplątani są jeszcze m.in. najemnicy z Normandii, piraci, złodzieje, dżentelmeni, futboliści, kaci i nielegalni imigranci.

„Asterix i Obelix: W Służbie Jej Królewskiej Mości”, adaptacja francuskiego komiksu wszech czasów, to jedna z największych europejskich produkcji ostatnich lat, imponująca rozmachem scenografii i efektów specjalnych. W obsadzie gwiazdy światowego kina (m.in. Catherine Deneuve i Gerard Depardieu). W polskim dubbingu - między innymi - Wiktor Zborowski jako Obelix, Beata Tyszkiewicz jako królowa Brytów, mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska w roli „dziewczyny Obelixa” oraz Pascal Brodnicki, Łozo i Alan Andersz. Autorem dialogów jest Jakub Wecsile („Iniemamocni”, „Disco Robaczki”, „Toy Story 3”, „Ratatuj”, „Odlot”).

ŚMIECH NADEJDZIE JUTRO!

Dystrybutorem filmu „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości” jest Kino Świat na zlecenie SPI International Polska.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 633 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości

Wasze opinie

DJ 4. grudnia 2012, 19:06

nawet nawet może być

maro 24. listopada 2012, 21:39

było kilka śmiesznych momentów...

kara147 12. listopada 2012, 13:28

Mało śmiechu względem oczekiwań, dosłownie kilka momentów tylko. Zangielszczanie na siłę powodowało często problemy ze zrozumieniem wypowiedzi. Ktoś siedzący za mną co chwilę dopytywał partnerki "co on/ona powiedział/a?". Szkoda czasu i pieniędzy.

luke 10. listopada 2012, 10:49

Moim zdaniem najsłabszy film z całej serii. Oczywiście dzieci mają trochę frajdy kiedy Rzymianie fruwają w trakcie mordobicia, ale w trakcie seansu z trudem powstrzymywałem się przed wyjściem z kina, co niektórzy uczynili.

Paweł-ZUBEK 4. listopada 2012, 20:26

Pierwszy raz postanowiłem wyrazić swoją opinię o filmie, Mimo swoich lat jestem fanem tego filmu ale to co zobaczyłem ....to po prostu NĘDZA !!!!!!! Ludzie , jeśli macie zamiar iść na ten film to lepiej wskoczyć do jakiejś przytulnej knajpki , szkoda czasu i pieniędzy !!!! W całym filmie jest dosłownie kilka scen śmiesznych i to wszystko...w porównaniu do 'Misji Kleopatra' gdzie było zrywanie boków ze śmiechu to w tym odcinku totalna klapa. NIE POLECAM A WRĘCZ O D R A D Z A M !!!!!!!!!!!!

Dodaj nowy komentarz Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości

Twoja opinia o filmie: