trojmiasto.repertuary.pl
Film

Ruchomy chaos

Chaos Walking
Reżyseria: Doug Liman

Repertuar filmu "Ruchomy chaos" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Ruchomy chaos" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ruchomy chaos
Tytuł oryginalny: Chaos Walking
Produkcja: USA Premiera: 12 marca 2021
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Doug Liman
Obsada: Cynthia Erivo, Tom Holland, Daisy Ridley

Odtwórca roli SPIDER-MANA oraz niezapomniana REY z „Gwiezdnych wojen” w filmie reżysera hitów „TOŻSAMOŚĆ BOURNE’A”, „NA SKRAJU JUTRA” i „MR. & MRS. SMITH”. W obsadzie także gwiazda zespołu JONAS BROTHERS, czyli Nick Jonas oraz niedościgniony w rolach czarnych charakterów Mads Mikkelsen.

Porywająca rozmachem ekranizacja pierwszej części bestsellerowego powieściowego cyklu na miarę „IGRZYSK ŚMIERCI” i „ZMIERZCHU”.

18-letni Todd Hewitt jest najmłodszym w grupie ziemskich kolonizatorów na odległej planecie, która miała stać się Nowym Światem dla ludzkości. Wśród mieszkańców nie ma kobiet, które wyginęły przed laty na skutek tajemniczej epidemii. Choroba miała też wpływ na mężczyzn: wszyscy bez przerwy słyszą Szum, czyli myśli innych mieszkańców. Osadą rządzi twardą ręką charyzmatyczny Prentiss. Warunki na planecie są trudne, a życie bez kobiet i w ciągłym Szumie niektórych doprowadza do szaleństwa. Todd podczas wędrówki po bezkresnym lesie odkrywa rozbity pojazd kosmiczny, a wkrótce poznaje ocalałą z katastrofy Violę. Skąd przybyła i dlaczego nie umarła jak inne kobiety? Jedynym, który może znać odpowiedź na te pytania jest Prentiss. Zamiast jej jednak udzielić, każe uwięzić Violę. Todd zaczyna przeczuwać, że Prentiss ukrywa jakąś niewygodną prawdę. Decyduje się więc uwolnić Violę i ruszając w głąb planety, poszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ich tropem rusza pościg, który nie może dopuścić do ujawnienia Tajemnicy.


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Ruchomy chaos on IMDb

Trailer filmu: Ruchomy chaos

Dodaj nowy komentarz Ruchomy chaos

Twoja opinia o filmie: