trojmiasto.repertuary.pl
Film

Connie i Carla

Connie and Carla
Reżyseria: Michael Lembeck

Repertuar filmu "Connie i Carla" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Connie i Carla" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Connie i Carla
Tytuł oryginalny: Connie and Carla
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 25 czerwca 2004
Dystrybutor filmu: Forum Film

Reżyseria: Michael Lembeck
Obsada: Nia Vardalos, Toni Collette, David Duchovny

Connie i Carla już od najmłodszych lat marzyły o karierze estradowej. Śpiewały i tańczyły na imprezach szkolnych, występowały na lotniskach – jednak bez sukcesów. Publiczność (w najlepszym razie) obojętnie przyjmowała ich popisy. Mimo to, nie zrezygnowały ze swoich ambicji.
Któregoś dnia dziewczyny są świadkami zabójstwa ich szefa, Franka. Muszą uciekać i trafiają do Los Angeles, gdzie znajdują pracę jako... drag queens. Zdobywają wielką popularność, wykonując piosenki, które zawsze kochały. Problemy pojawiają się dopiero, gdy Carla spotyka Jeffa, który bardzo jej się podoba. Kusi ją myśl, by ujawnić swoją prawdziwą tożsamość.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1536 razy. | Oceń film

Wasze opinie

hopocek 8. lipca 2004, 16:24

pseplasam do czego te opisy?

godman 3. lipca 2004, 14:05

Zgadzam sie!
jak najbardziej popieram pochlebne opinie! ten film zawiera przeslanie od boga i daje parenetyczne przyklad dla wspolczesnego czlowieka.
rozni sie od wielu innych pozycji dzisiejszej kinematografii. niczym perla w popiele wsrod bluznierczych i obrazoburczych obrazow jakie mozna zobaczyc w kinie.film propaguje wspieranie dla instytucji kosciola, ktory przeciez potrzebuje naszej pomocy wszelakiej wsrod tylu przeciwnikow; i nieustajaca walke o czystosc i chwale prawdziwych swieckich idealow! ogladajac te pozycje wraca mi wiara w kosciol i nieustajaca duchowa opieke radia maryja (pozdrowienia dla ks.rydzyka!) i ojca swietego!
ALLELUJA!

Dodaj nowy komentarz Connie i Carla

Twoja opinia o filmie: