trojmiasto.repertuary.pl
Film

Cuda z nieba

Miracles from Heaven
Reżyseria: Patricia Riggen

Repertuar filmu "Cuda z nieba" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Cuda z nieba" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Cuda z nieba
Tytuł oryginalny: Miracles from Heaven
Czas trwania: 109 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: dramat
Premiera: 27 marca 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Patricia Riggen
Obsada: Jennifer Garner, Martin Henderson, Queen Latifah

Poruszająca historia przedstawiona w filmie „Cuda z nieba” zdarzyła się naprawdę. Film oparty jest na książce opisującej niezwykłą historię śmiertelnie chorej dziewczynki, której nagły dramatyczny wypadek przywraca całej rodzinie wiarę i radość życia w czasie największej próby.


Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 4 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Cuda z nieba

Wasze opinie

Siódmaklepka 1. maja 2016, 14:49

Również podzielam opinię, że bardzo dobrze się ogląda oraz o bardzo dobrej grze aktorskiej. Wzruszająca i bardzo emocjonująca historia. Zachęcam do obejrzenia. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do "akcji" trafił na niewłaściwy film.

cegiełka 1. maja 2016, 11:01

Kiedy Ty przeprosisz, że piszesz takie brednie, Boga nie trzeba szukać w filmach, Bóg istnieje bez filmów, a Ty recenzuj filmy z serii Gra o tron

malinka 9. kwietnia 2016, 17:48

A ja uważam, że ten film bardzo dobrze się ogląda. Jest tak naładowany pozytywną energią i nadzieją, że to rekompensuje ew. braki szalonego tempa, jak to mają ogromne ilości innych filmów.Wzrusza i podnosi na duchu.

Cegła 4. kwietnia 2016, 16:17

film bliźniaczo przypomina podobny, którego bohaterem był chłopiec i tylko ciut inne okoliczności śmierci, bo on widział tam Chrystusa. Dodam, że było to nakręcone na faktach, a już jako dorosły odwołał swoje "kontakty z Chrystusem" i przyznał się że kłamał i przeprosił. Ten film nie ma takiego tempa, ani pomysłów. Film przewidywalny, "nihil novi" niestety. Świetni aktorzy grający rodziców i są to świetne role, ale akcja bez szału niestety. Są filmy na które idzie się ponowne, ten do takich nie należy. Bajeczka dla szukających Boga, ale tu się raczej Go nie znajdzie, bo nudą wieje i oklepane scenki bez pomysłu na film.

Dodaj nowy komentarz Cuda z nieba

Twoja opinia o filmie: