trojmiasto.repertuary.pl
Film

Cztery gwiazdki

Four Christmases
Reżyseria: Seth Gordon

Repertuar filmu "Cztery gwiazdki" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Cztery gwiazdki" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Cztery gwiazdki
Tytuł oryginalny: Four Christmases
Czas trwania: 82 min.
Produkcja: USA , 2008
Premiera: 12 grudnia 2008
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Seth Gordon
Obsada: Reese Witherspoon, Vince Vaughn, Robert Duvall, Jon Favreau, Mary Steenburgen

Corocznie - 25 grudnia - zamożna para z San Francisco (szczęśliwie niezwiązana węzłem małżeńskim) oddaje się świątecznej tradycji, której hołduje każdego roku od chwili zapoznania się – wymykania się swoim zwariowanym rodzinkom na relaksujący, pełen zabawy wypoczynek w jakimś egzotycznym miejscu.
Tam, popijając margaritę przy basenie, wznoszą toast za święta, wiedząc, że raz jeszcze udało im się uniknąć chaosu i emocjonalnych turbulencji swoich czterech rodzin: rozwiedzionych rodziców, kłócącego się rodzeństwa, nieposkromionej dzieciarni i wszelkich jątrzących się żalów i niezręcznych chwil, cechujących każde rodzinne święta Bożego Narodzenia.
Ale nie w tym roku.
Gdy szorty i okulary słoneczne już czekają w walizkach, Brad (VINCE VAUGHN) i Kate (REESE WITHERSPOON) zostają uwięzieni na lotnisku w San Francisco przez gęstą mgłę, uniemożliwiającą start samolotu. Co gorsza, uchwyciła ich kamera lokalnej stacji telewizyjnej, dzięki czemu miejsce ich pobytu jest znane wszystkim w mieście... włącznie z ich rodzinami. Nie mając drogi ucieczki ani wymówki, są teraz oczekiwani w domu ojca Brada.
I matki Kate.
I matki Brada.
I ojca Kate.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1538 razy. | Oceń film

Wasze opinie

aneks 5. stycznia 2009, 14:45

W domu na dvd tak-do kina nie!Aż żal,że zagrał tu Robert Duvall i John Voight,chyba nie mieli co robić,bo się pogrążyli,nawet Sissy Spacek nie zabrakło.I Vince'a Vaughna i Reese Witherspoon lubię,ale tu naprawdę się nie popisali.Polecam na domowy kinderbal lub coś,żeby zająć dzieci-szczególnie w scenach które miały być śmieszne a są denne-jak dwóch braci rzuca się i bije Brada,póznirj dzieci rzucają się na wujka,niby jak banda Hulka Hogana.Dramat!!!Lub gdy Kate próbuje odebrać dzieciakom test ciążowy w dmuchanym zamku,ubrana w mający być śmiesznym za duży sweter z lat 80.A żart o pchłach???O co chodzi?Twardo wytrzymałam ze znajomymi na filmie choć było to niczym tortura.

bronze 1. stycznia 2009, 23:09

Śmieszny. Niektóre momenty zakończone wybuchami radości ;) Taki lekki i przyjemny. 6/10

aLa 27. grudnia 2008, 14:42

poszłam ze znajomymi..bo chcieli, ja wolałam na inny film.
Chociaz sądzę, że '4 gwiazdki'nie był najgorszy..Wiele śmiesznych i dziwnych momentów.. xDxD
Ukazanie prawdziwego amerykanskiego życia z rodzną ..

coffee 21. grudnia 2008, 21:25

do szela - jaki jest sens zamieszczania tego typu komentarzy? Napisz ze film, ci sie nie podobal, ale przesań obrażać tych wszystkich mających inne zdanie. Masz kompeksy związane z blondynkami lub kobietami - od tego są inne fora...

ak 19. grudnia 2008, 19:12

filmu nie widziałam, ocenę wystawię, jeśli obejrzę; po przeczytaniu ocen nasuwa się mi tylko jeden "parlamentarny komentarz -- apel do "kolegi" Szeli, żeby mniej miotał w ocenach szowinizmem a więcej intelektem.

luq 17. grudnia 2008, 17:39

nie brakuje smiesznych momentow.. chociaz wiekszosc z nich znajduje sie w 3 min reklamie. film sredni..

Szela 17. grudnia 2008, 12:54

Jeśli jesteś kobietą której nic w życiu nie wychodzi, a inteligencja jest równa zeru, idź śmiało. Przewidywalny w 100%, nie dla ludzi.

Dodaj nowy komentarz Cztery gwiazdki

Twoja opinia o filmie: