|

Wasze hity

  1. 41 dni nadziei
  2. Tajemniczy ogród
  3. Na rauszu
  4. Cruella
  5. Geniusze
  6. Nomadland
  7. Ciche miejsce 2
  8. Mortal Kombat
  9. Co w duszy gra
  10. Krudowie 2: Nowa Era
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Diabelska plansza Ouija

Ouija
Reżyseria: Stiles White

Repertuar filmu "Diabelska plansza Ouija" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Diabelska plansza Ouija" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Diabelska plansza Ouija
Tytuł oryginalny: Ouija
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: horror
Premiera: 24 października 2014
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Stiles White
Obsada: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Otwórz umysł: to nie tylko gra

„Tak”. „Nie”. „Żegnaj”.
Słowa znajdujące się na klasycznej planszy Ouija wydają się takie niewinne. Ale już wkrótce dowiemy się, co może się wydarzyć, kiedy śmiertelny nadprzyrodzony byt odmówi powiedzenia „Żegnaj”.

Partnerzy studia Platinum Dunes MICHAEL BAY (Transformers, Wojownicze żółwie ninja, Sztanga i cash), BRAD FULLER (Noc oczyszczenia, Wojownicze żółwie ninja, Koszmar z ulicy Wiązów) oraz ANDREW FORM (Noc oczyszczenia, Wojownicze żółwie ninja, Teksańska masakra piłą łańcuchową) połączyli siły z reprezentującym Blumhouse Productions JASONEM BLUMEM (Paranormal Activity, Noc oczyszczenia) oraz producentem BENNETTEM SCHNEIREM (Battleship: Bitwa o Ziemię) aby wprowadzić na ekrany thriller Diabelska plansza Ouija, opowieść o grupie przyjaciół, którzy po nieświadomym nawiązaniu kontaktu z mroczną siłą z zaświatów muszą stawić czoła swoim najbardziej przerażającym lękom.

To, co zaczęło się jako zwykła gra wyzwoli zło, które tylko oni będą w stanie powstrzymać.

Laine (OLIVIA COOKE - Bates Motel) dowiaduje się, że jej przyjaciółka, Debbie (SHELLEY HENNIG - Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) niespodziewanie umiera. Wspólnie z chłopakiem Debbie, Petem (DOUGLAS SMITH - Percy Jackson: Morze potworów) znajdują w pokoju dziewczyny antyczną grę planszową Ouija i usiłują przy jej pomocy powiedzieć „Żegnaj” swojej najlepszej przyjaciółce. Ciekawska nastolatka zaczyna zadawać mnóstwo pytań i wpada na trop tajemnicy kryjącej się za śmiercią Debbie. Odkrywa też, że związany z grą duch DZ bardzo nie chce, aby gra się zakończyła.

Wkrótce zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Laine przy pomocy swojej młodszej siostry Sarah (ANA COTO - DISconnected), usiłuje dowiedzieć się, kim jest DZ i czego od nich chce. Do sióstr dołącza chłopak Laine, Trevor (DAREN KAGASOFF - The Secret Life of the American Teenager) i jej przyjaciółka, Isabelle (BIANCA SANTOS - The Fosters). Poznając historię domu Debbie, piątka przyjaciół odkrywa, że Debbie nie była pierwszą i z pewnością nie będzie ostatnią ofiarą. I jeśli nie dowiedzą się, jak zamknąć portal, który otworzyli, spotka ich taki sam los, jak przyjaciółkę dzięki której poznali grę…Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 9 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Diabelska plansza Ouija

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Diabelska plansza Ouija

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

18 czerwca
11 czerwca
4 czerwca

Zapowiedzi

25 czerwca
2 lipca
9 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin