trojmiasto.repertuary.pl
Film

Droga do przebaczenia

Reservation Road
Reżyseria: Terry George

Repertuar filmu "Droga do przebaczenia" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Droga do przebaczenia" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Droga do przebaczenia
Tytuł oryginalny: Reservation Road
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: USA , 2007
Premiera: 14 marca 2008
Dystrybutor filmu: Best Film

Reżyseria: Terry George
Obsada: Joaquin Phoenix, Mark Ruffalo, Jennifer Connelly, Mira Sorvino, Elle Fanning

W ciepły wrześniowy wieczór profesor Ethan Learner, wraz ze swoją żoną Grace i córką Emmą słuchają wiolonczelowego recitalu, ich 10-letniego syna Josha. W drodze powrotnej do domu wszyscy zatrzymują się na stacji benzynowej przy Reservation Road. Tam, w jednej tragicznej chwili, los zabiera im Josha na zawsze.

W ten sam ciepły wrześniowy wieczór prawnik Dwight Arno i jego 11-letni syn Lucas oglądają mecz baseballowy. Ich ulubiona drużyna, Red Sox walczy o zwycięstwo. Dwight cieszy się czasem spędzonym z synem. Odwożąc chłopca do Ruth Wheldon - byłej żony i matki Lucasa, Dwight nieuchronnie kieruje się ku swojemu przeznaczeniu na Reservation Road.

Dochodzi do wypadku, który trwa zaledwie chwilę. Ethan jest jedynym świadkiem, który widzi Dwighta uciekającego w panice z miejsca zdarzenia.

U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesja odszukania zabójcy i dokonania na nim zemsty. Jego żona coraz bardziej obawia się, że szaleństwo męża doprowadzi do rozpadu rodziny.
W tym samym czasie Dwight zadręcza się tym, że jego była żona Ruth pozbawi go spotkań z synem wykorzystując fakt złamania przez niego prawa. Zmagając się z własnym sumieniem, Dwight ukrywa popełnioną zbrodnię, by w ten sposób ratować własną rodzinę. Wszystko zmienia się w chwili, gdy kancelaria Dwighta wyznacza go do prowadzenia sprawy Learnerów. Konfrontacja obydwu mężczyzn staje się tylko kwestią czasu...


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1929 razy. | Oceń film

Wasze opinie

MULATTO 29. marca 2008, 3:44

W ciepły wrześniowy wieczórprofesor Ethan Learner wraz ze swoją żoną Grace i córką Emmą słuchająwiolonczelowego recitalu, ich 10-letniego syna Josha. W drodze powrotnej dodomu wszyscy zatrzymują się na stacji benzynowej. Tam, w jednej tragicznejchwili, los zabiera im Josha na zawsze. W ten sam wieczór prawnik Dwight Arno ijego 11-letni syn Lucas oglądają mecz baseballowy. Po meczu odwożąc chłopca doRuth Wheldon - byłej żony i matki Lucasa, dochodzi do wypadku, który trwazaledwie chwilę. Ethan jest jedynym świadkiem, który widzi Dwighta uciekającegow panice z miejsca zdarzenia, U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesjaodszukania zabójcy i dokonania na nim zemsty. Jego żona coraz bardziej obawiasię, że szaleństwo męża doprowadzi do rozpadu rodziny. W tym samym czasieDwight zadręcza się tym, że jego była żona Ruth pozbawi go spotkań z synemwykorzystując fakt złamania przez niego prawa. Zmagając się z własnymsumieniem, Dwight ukrywa popełnioną zbrodnię, by w ten sposób ratować własnąrodzinę. Wszystko zmienia się w chwili, gdy kancelaria Dwighta wyznacza go doprowadzenia sprawy Learnerów. Konfrontacja obydwu mężczyzn staje się tylkokwestią czasu...

Fabienne 28. marca 2008, 16:00

bardzo się podobał wszystkim moim znajomym którzy ze mną byli, mnie trochę mniej może dlatego że niczym mnie nie zaskoczył. bez rewelacji ale spokojnie można obejrzeć.

Aga 18. marca 2008, 22:05

Nie trzeba filmu ogladac, kto madrzejszy sam sie domysli po tytule.

Bartman 18. marca 2008, 16:54

Do matulu - chłopie, nie trzeba być na tym filmie by sie domyślić zakończenia po polskim tytule. Rusz głową. A ja nie bylem na tym filmie.

matulu 18. marca 2008, 13:44

Co za kretyn napisal ten komentarz zeby ktos kto nie byl juz wiedzial jakie jest zakonczenie filmu?

Bartman 14. marca 2008, 10:59

Co za debil przetłumaczył w ten sposób tytuł, ktory zdradza od razu zakończenie filmu?

Dodaj nowy komentarz Droga do przebaczenia

Twoja opinia o filmie: