trojmiasto.repertuary.pl
Film

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Reżyseria: Mark Neveldine, Brian Taylor

Repertuar filmu "Ghost Rider 2" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Ghost Rider 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ghost Rider 2
Tytuł oryginalny: Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Czas trwania: 95 min.
Produkcja: USA , 2012
Premiera: 13 kwietnia 2012
Dystrybutor filmu: ITI Cinema

Reżyseria: Mark Neveldine, Brian Taylor
Obsada: Nicolas Cage, Violante Placido

Chciał oszukać przeznaczenie. Wydawało mu się, że jest Bogiem. Został najgorętszym bohaterem roku. Johny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę. Tak jak po Matrixie, wszystko w kinie się zmieniło, tak i tym razem reżyserzy Neveldine i Taylor zapowiadają, że Ghost Rider „przesuwa granice w kinematografii! Cieszymy się, że nakręciliśmy sequel z Nicolasem Cage’em, do tego na podstawie serii czadowych, trzymających w napięciu komiksów – w końcu mówimy tu o gościu z płonącą czaszką, spuszczającym łomot na prawo i lewo” – dodają. Nicolas Cage jest równie entuzjastyczny: „Praca przy filmie była zupełnie nowym doświadczeniem – szalonym, a wręcz szaleńczym. Fani będą zachwyceni brawurowymi zdjęciami.”

tekst: Multikino


Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 1139 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Ghost Rider 2

Wasze opinie

Kinomaniacy J i B 12. maja 2012, 22:26

Totalne dziadostwo!!!
Jeśli nie macie przymusu, to niech Was ręka boska broni przed pójściem na ten film... Myślę, że będziemy mieli dzisiejszej nocy "płomienne i palące się sny"!~!~~! (czytaj: zostanie trauma)

szymonos 27. kwietnia 2012, 21:49

W DECHĘ

Ejdzbiol 26. kwietnia 2012, 10:48

Totalnie inny klimat jak jedynka! Jedynka była średnią amerykańską produkcją z miliardem wybuchów na minutę, a tu mamy troszkę inne kino. Genialne, naprawdę genialne zdjęcia, jak rzadko kiedy dobrze zrobione 3D i efekty specjalne.
Jednak mimo wszystko jest to dziwny film. Spodziewamy się po nim akcji i dobrych efektów, a zamiast akcji niejednokrotnie dostajemy przydługie dialogi i klimat pseudo-horroru.Sam nie wiem jak mam patrzeć na Ghost Rider'a. Jednej rzeczy której mi brak z jedynki to humoru, tutaj niby są jakieś wstawki ale jednak średnie, a ten właśnie humor czynił jedynkę znośną do oglądania. Kolejna rzecz, która się temu filmowi należy jak psu buda, a jej po prostu nie ma to MUZYKA! Absolutne dno w tym temacie, niejednokrotnie z ekranu wita nas martw cisza, tym bardziej wybrzmiewająca w kinie.
Podsumowując, nie wiem co myśleć o tym filmie, ale jeśli ktoś jest fanem komiksów Marvela, czy filmów na ich podstawie - niech się przejdzie, na pewno jest to jedyny w swoim rodzaju.

KinomanM 13. kwietnia 2012, 23:15

Kompletna porażka!
"3D" bardzo nieudane, ciągle rozdwojony drugi plan..po pewnym czasie zaczyna denerwować.
Fabuła dość ciekawa jak na ten gatunek ale słabo zrealizowana. Trochę za dużo motywów podobnych do tych z "300"

Dodaj nowy komentarz Ghost Rider 2

Twoja opinia o filmie: