|

Wasze hity

  1. 41 dni nadziei
  2. Tajemniczy ogród
  3. Na rauszu
  4. Cruella
  5. Geniusze
  6. Nomadland
  7. Ciche miejsce 2
  8. Mortal Kombat
  9. Co w duszy gra
  10. Krudowie 2: Nowa Era
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Gość

The Guest
Reżyseria: Adam Wingard

Repertuar filmu "Gość" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Gość" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Gość
Tytuł oryginalny: The Guest
Czas trwania: 99 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: thriller
Premiera: 31 października 2014
Dystrybutor filmu: M2 Films

Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: Dan Stevens, Sheila Kelley, Maika Monroe

David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a – jak twierdzi – jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.

GOŚĆ to trzymający w napięciu thriller akcji w reżyserii Adama Wingarda i na podstawie scenariusza Simona Barretta, czyli duetu odpowiedzialnego za takie przeboje, jak Następny jesteś ty oraz A Horrible Way to Die.

Gwiazdą filmu jest Dan Stevens, znany doskonale z obsypanego nagrodami serialu Downton Abbey i z mrocznego thrillera Krocząc wśród cieni. Tym razem brytyjski aktor wciela się w tajemniczego bohatera, który – wzorem największych twardzieli w historii kina (Taksówkarz, Bez przebaczenia, Leon Zawodowiec, Drive) – załatwia sprawy wyłącznie na własną rękę.

W obsadzie Gościa znaleźli się również Maika Monroe (Bling Ring, Labor Day, At Any Price), Brendan Meyer (Mr. Young), Sheila Kelley (Plotkara), Leland Orser (Siedem) oraz Lance Reddick (Prawo ulicy).

Film uzupełnia rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się kawałki legendarnych kapel z lat 80., takich jak Love and Rockets, The Sisters of Mercy, Clan of Xymox, ale też nostalgiczne synthpopowe brzmienia, które przywodzą na myśl przebojowy soundtrack do filmu Drive.Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 8 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Gość

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Gość

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

18 czerwca
11 czerwca
4 czerwca

Zapowiedzi

25 czerwca
2 lipca
9 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin