trojmiasto.repertuary.pl
Film

Hallam Foe


Reżyseria: David Mackenzie

Repertuar filmu "Hallam Foe" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Hallam Foe" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Hallam Foe
Tytuł oryginalny: Hallam Foe
Czas trwania: 95 min.
Produkcja: Wielka Brytania , 2007
Premiera: 20 czerwca 2008
Dystrybutor filmu: Vivarto

Reżyseria: David Mackenzie
Obsada: Claire Forlani, Jamie Bell, Ciaran Hinds, Sophia Myles, Ewen Bremner

Film jest opowieścią o Hallam'ie Foe, nastolatku, którego pociąga jego własna macocha, jednak tylko do momentu, kiedy przekonuje się, że to ona zabiła jego matkę. Hallam opuszcza dom, kiedy macocha go uwodzi, po czym rozpoczyna dzikie życie na poddaszach Edynburga.

w Eedynburgu poznaje Kate, młodą dziewczynę, która przypomina mu jego zmarłą matkę. Zaintrygowany nia zatrudnia się w tym samym hotelu, a nocami, siedząc na dachu domu naprzeciwko, podgląda ją przez lornetkę przez okna jej mieszkania. Kiedy zauważa, że Kate ma romans z Alasdairem, menadżerem hotelu, za wszelką cenę postanawia zdobyć jej uczucia.

Tekst: Mikro


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1485 razy. | Oceń film

Wasze opinie

mojobeat 14. lipca 2008, 21:09

Film nakrecony w szaro-brunatnych przestrzeniach Szkocji jest smieszny i smutny zarazem, a na pewno eklektyczny , tak jak i jego glowny bohater (aktor pamietny z Billy Elliota). Kto mial kiedys macoche/cierpial na brak matki w dziecinstwie na pewno zrozumiej lepiej przeslanie. No i na dodatek swietna sciezka muzyczna, jakby bylo malo. Film duchem przypomina troche Kes. Warto.

Archangel 10. lipca 2008, 14:39

definitywnie warto sie na niego wybrac. Watek jest ciekawie poprowadzony i nioe mozna sie naudzic na tym filmie. . Rzecz, ktora mi sie w nim najbardziej podobala to Edynburg, pokazany dokladnie tak jak wyglada, tak samo miejsce pracy glownego bohatera , zadnych uogolnien czy stereotypow, zaskakujace jak dokladnie udalo i im sie oddac atmosfere pracy w hotelu.

Dodaj nowy komentarz Hallam Foe

Twoja opinia o filmie: