trojmiasto.repertuary.pl
Film

Iluzja 2

Now You See Me: The Second Act
Reżyseria: Jon M. Chu

Repertuar filmu "Iluzja 2" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Iluzja 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Iluzja 2
Tytuł oryginalny: Now You See Me: The Second Act
Czas trwania: 129 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: kryminał / thriller
Premiera: 8 lipca 2016
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Mark Ruffalo, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe

CZTEREJ JEŹDŹCY powracają!
Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.


Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 17 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Iluzja 2 on IMDb

Trailer filmu: Iluzja 2

Wasze opinie

Gadget 20. października 2016, 18:35

Dla nastolatków itp. swietny film

Roger 28. sierpnia 2016, 9:53

Fabuła naciągana jak gumka od majtek. Pierwsza część do oglądnięcia na drugą uważam, że szkoda czasu. Nie polecam.

kociak13 8. sierpnia 2016, 13:30

Mi się podobał, nie wiem jak inni ale ja daję 8/10.

Mietek 27. lipca 2016, 20:39

Bardzo słaby film.
Pierwsze 10 minut dawało nadzieję, ale później było już tylko gorzej.
Mało oryginalności, na palcach jednej ręki mógłbym wymienić rzeczy, których jeszcze nie widziałem. Generalnie cały czas kalki z innych filmów, stereotyp goni stereotyp.
W którymś momencie film staje się przegadany i przekombinowany. Ciągle ktoś coś komuś tłumaczy, co jest zupełnie niewiarygodne i nielogiczne.
Właśnie, nielogiczne. Dużo tego było. W jednej ze scen, która zapewne w zamyśle twórców miała być jedną z najlepszych w tym filmie, bohaterowie podają sobie pewną rzecz za plecami, w momencie, gdy już zostali przeszukani i mogliby tę rzecz schować do kieszeni. Ale nie, oni muszą się popisać. Może wizualnie to wygląda fajnie, ale sensu nie ma żadnego.
Żona prawie zasnęła na tym filmie, a potem mnie przeprosiła, bo to ona wybrała ten film. Żałowaliśmy, że nie wyszliśmy po pół godzinie, jak kilka innych osób.
Stracony czas i pieniądze. Ale może to ja jestem jakiś dziwny, bo słyszałem komentarze ludzi wychodzących z kina i oni byli zachwyceni, mówili, że lepszy niż pierwsza część.
Ja jednak nie polecam. To film moim zdaniem dla mało wyszukanej publiczności, żeby nie powiedzieć, że dla naiwnych dzieci.

Basia Gosia 27. lipca 2016, 7:31

Z wielka przyjemnoscia obejrzalam zarowno czesc I jak i czesc II. Obie sa swietne.Nie jest to kino ambitne za to doskonala rozrywka...

Jack 15. lipca 2016, 9:24

Wyszliśmy z kina... w połowie seansu.

GLINA 38 12. lipca 2016, 8:20

fajny film- polecam:)

Ja_cool 9. lipca 2016, 12:30

Porażka. Jeszcze gorszy od 1-ego. Smutek, żal i rozpacz. Nie polecam. 1/10 bo grali ludzie zamiast robotów.

janeeyre2015 8. lipca 2016, 21:51

Zgadzam się, że jest słabszy niż pierwsza część, która była o wiele bardziej spektakularna. W tej części nie podoba mi się pomysł bliźniaka. Wolałam też poprzednią aktorkę, która należała do jeźdźców (była świetna), ta nowa nie jest tak dobra. Co do Daniela Radcliffe'a mam mieszane uczucia, miałam dziwne wrażenie, że jakoś tam nie pasuje. Ale poza tym film ma też dobre strony. Freeman jak zawsze bardzo dobrze gra, postać Dylana pozytywna, zależy mu na jeźdźcach, trik z chipem był świetnie pokazany, jak sobie podawali. Trik z deszczem był genialny, po prostu rewelacja, widok Londynu i końcowe sceny też fajne.Ogólną ocenę mogłabym dać 7.

Pycholek 28. czerwca 2016, 11:41

Podzielam opinię Marcina, film w porównaniu z jedynką jest słabiuteńki. Przegadany, ciągle ktoś nawija, i gada i gada i ciągle o tym oku i tych jeźdźcach normalnie jak jakaś sekta. I na dodatek ZNOWU (było w Bondzie i innych filmach) mamy magiczne urządzenie co odszyfrowuje wszelkie dane z każdego komputera...

Marcin 25. czerwca 2016, 22:02

słaby w porównaniu do 1 to nawet bym powiedział bardzo słaby :(

Dodaj nowy komentarz Iluzja 2

Twoja opinia o filmie: