trojmiasto.repertuary.pl
Film

Kochaj


Reżyseria: Marta Plucińska

Repertuar filmu "Kochaj" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Kochaj" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kochaj
Tytuł oryginalny: Kochaj
Czas trwania: 87 min.
Produkcja: Polska , 2016
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 3 czerwca 2016
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Marta Plucińska
Obsada: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Małgorzata Kożuchowska

Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! W obsadzie nowego filmu producentów hitu „Mój rower” prawdziwa plejada gwiazd, m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski. Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości od 3 czerwca w kinach.

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

Za zdjęcia odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Federico Film – twórcy obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arlukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała firma, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej.


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 9 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Kochaj on IMDb

Trailer filmu: Kochaj

Wasze opinie

Bąbel 28. czerwca 2016, 11:44

Stracony czas i pieniądze. ODRADZAM !!!

Pycholek 22. czerwca 2016, 6:35

Powiem krótko. Jedna wielka porażka, dno, i miliony ton mułu. Słabe, drętwe dialogi, Kożuchowska non stop nawijająca przez telefon jakby to miało oznaczać nie wiadomo co. Ta co wychodzi za mąż, to wychodziła za jakiegoś pajaca, i ten ślub w ogrodzie ala Ameryka. Nie wspomnę o tym, że laski piją całą noc, żreją i nic im się nie dzieje :) Ledwo wysiedziałem w kinie do końca.

Łódź 20. czerwca 2016, 21:03

Nie polecam,Strata czasu ,kasy ,zdrowia,Dzisiaj oglądane ,jedno wielkie dno .!!!

Nikt 14. czerwca 2016, 21:08

Bez sensu zakończenie.
Film nie był zły ale też bez rewelacji :)
A najlepsi aktorzy ;) którzy pięknie grają swoje role lecz słaby scenariusz.

jok 14. czerwca 2016, 19:16

gwiazdy zabiły pieniądze ja straciłam

Sylwia 6. czerwca 2016, 21:28

Badziewie

Szymon 5. czerwca 2016, 14:41

Wielka porażka.Strata czasu i pieniędzy.Nie warto !!!

Dodaj nowy komentarz Kochaj

Twoja opinia o filmie: