|

Wasze hity

KEI

Wszystkie kina zamknięte !

W związku z sytuacją pandemiczną, wszystkie kina zostały zamknięte. Część z nich działa jedynie online, udostępniając filmy w modelu VOD. Pomóż kinom przetrwać ten ciężki dla nich czas !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Martwa natura

Sanxia haoren
Reżyseria: Sanxia haoren

Repertuar filmu "Martwa natura" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Martwa natura" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Martwa natura
Tytuł oryginalny: Sanxia haoren
Czas trwania: 108 min.
Produkcja: Chiny/Hongkong , 2006
Premiera: 22 lutego 2008

Reżyseria: Sanxia haoren
Obsada: Tao Zhao, Sanming Han

Akcja filmu rozgrywa się w mieście Fengjie, które powoli pogrąża się w wielkim sztucznym jeziorze powstałym na skutek spiętrzenia wód rzeki Jangcy przez tamę Trzech Przełomów. Stary świat odchodzi w niebyt z wyjątkiem najcenniejszych obiektów i przedmiotów ocalonych lub wyszabrowanych przez ludzi, zaś rzeczywistość z dnia na dzień przybiera niespotykane dotychczas w tym miejscu formy. Dwoje bohaterów przyjeżdża do Fengjie z odległych prowincji Chin w poszukiwaniu bliskich zaginionych w chaosie, z którego formują się nowoczesne, wielkie Chiny. Jednym z nich jest górnik, którego 16 lat temu opuściła żona wraz z córką. Drugi wątek to historia pielęgniarki, która przyjechała w poszukiwaniu swego zaginionego męża. Obydwoje z cierpliwością i konsekwencją szukają jakichkolwiek śladów, które pomogą odnaleźć im swoje rodziny.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1226 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Martwa natura

Wasze opinie

MULATTO 29. marca 2008, 3:48

Film "innej generacji". Nie ma tu wartkiej akcji, całe minuty bez wypowiedzianego choćby jednego słowa. Ukazany jest ginący świat doliny Jangcy. Obserwujemy tu podróż bohaterów po zrujnowanym mieście. Okruchy życia jakie da się tu zaobserwować, to jedynie fragmenty egzystencjalnej drogi człowieka. Gest, słowo, pojedynczy obraz - wszystko to układa się w kompozycje opowiadającą o przemijaniu. Dla fanów kultury i filozofii Chin "Martwa Natura", będzie idealną pozycją. Jednak osoby szukające rozrywki bądź też akcji, powinny film ten omijać szerokim łukiem.

Dodaj nowy komentarz Martwa natura

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

15 stycznia

Zapowiedzi

22 stycznia
29 stycznia
5 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin