trojmiasto.repertuary.pl
Film

NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni


Repertuar filmu "NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni

Czas trwania: 434 min.

Piękni, młodzi, gniewni. Nadciąga Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Masz dość przesłodzonych walentynek? Nie chcesz oglądać kolejnej banalnej komedii romantycznej? Jeśli tak – przyjdź 16 lutego na Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Piękni, młodzi i zbuntowani bohaterowie, pasja i namiętność, niebezpieczne przygody, niegrzeczny humor – a to wszystko jednej nocy, na wielkim ekranie. Przygotuj się na maraton z czterema zadziornymi filmami, które skutecznie podkręcą temperaturę w ten walentynkowy wieczór (niezależnie od warunków pogodowych!).

W ramach „Nocnego Maratonu Walentynkowego: Piękni, młodzi, gniewni” zaprezentujemy cztery tytuły:

-PIĘKNA KATASTROFA – czyli gorącą i pełną humoru ekranizację bestsellerowej powieści od twórców serii „After” i „Szkoły uwodzenia”. „Piękna katastrofa” to historia Abby – świeżo upieczonej studentki z trudną przeszłością, którą pociąga Travis – typowy „bad boy”, fan walk bokserskich i niepokorny podrywacz. Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?

-PIĘKNA KATASTROFA 2 – kontynuacja losów Abby i Travisa obfituje w wiele szalonych przygód. W trakcie ekscytującej nocy w Las Vegas bohaterowie ostro imprezują, wygrywają mnóstwo pieniędzy w kasynie, a nawet… spontanicznie decydują się na ślub. Już po fakcie każde z nich wyprawia swój wieczór panieński/kawalerski, co kończy się prawdziwym chaosem. Jedno jest pewne: Abby i Travis długo nie zapomną tej imprezy!

-DZIEWCZYNA INFLUENCERA – czyli historię Zosi – młodej, wschodzącej gwiazdy Internetu, która wraz z popularną influencerką Violą wyrusza w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Na bajkowej rzeczywistości, pełnej darmowych wycieczek do ekskluzywnych kurortów, pojawiają się jednak rysy… Wkrótce Zosia będzie musiała skonfrontować się z mroczną prawdą o środowisku, którego tak bardzo chciała być częścią.

-PIEP*ZYĆ MICKIEWICZA – niepokorna komedia o buntowniczym poloniście, Janie Sienkiewiczu, który bierze pod opiekę klasę krnąbrnych wyrzutków i za pomocą niekonwencjonalnych metod nauczania postanawia jak najlepiej przygotować ich do matury. To płynąca w rytmie hip-hopu opowieść o przyjaźni, szkolnych wygłupach i pierwszej miłości.


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni on IMDb

Dodaj nowy komentarz NMF: Maraton Walentynkowy - Piękni, młodzi, gniewni

Twoja opinia o filmie: