|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Odważna

The Brave One
Reżyseria: Neil Jordan

Repertuar filmu "Odważna" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Odważna" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Odważna
Tytuł oryginalny: The Brave One
Czas trwania: 119 min.
Produkcja: USA , 2007
Premiera: 5 października 2007
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Neil Jordan
Obsada: Jodie Foster, Terrence Howard, Nicky Katt

Pewna kobieta (Jodie Foster), która padła ofiara brutalnego ataku, stara się dojść do siebie, szukając zemsty na oprawcy.

tekst: MultikinoŚrednia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1275 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Odważna

Wasze opinie

femma 10. listopada 2007, 13:08

super
dla mnie rewelacja,to film przede wszystkim psychologiczny,caly czas towarzyszylo mi poczucie empatii z glowna bohaterka,swietnie zagrana przez Judy Foster

pudel 27. października 2007, 16:14

strata czasu..
szłam na ten film w nadziei że zobaczę jakis dobry thriller i bardzo się zawiodlam. scena nieprzewidywalna była jedna a potem to już zrobiło się śmiesznie, przewidywalnie i ..nudno. sytuacja mało realna, nieco przerysowana. gra nie pozwoliła mi wczuć się w sytuację i na pewno nie trzymało mnie to w napięciu. rozumiem założenie dotyczące psychiki ludzkiej ale tak jakby nie wyszlo. odradzam.

smerfetka 18. października 2007, 23:45

Emocjonujące przeżycie
Wybacz, jajko, ale nie zgadzam się z tobą!!!Naprawdę film wart jest obejrzenia.Wartka akcja,sceny romantyczne,świetne dialogi, ciągła nieprzewidywalność.Odtwórczyni głównej roli p. Foster, wprost fantastycznie zagrała, choć może jestem nieobiektywna, bo ją lubię, ale ogólnie warto zobaczyć!Niewspominając o muzyce, która jest porywająca. Nawet specjalnie zostałam do końca napisów, aby jeszcze jej posłuchać.Gorąco polecam!!

mika 12. października 2007, 19:52

Rzadko zdarza sie dobry film produkcji amerykanskiej!!!!!!!!!!
Goraco polecam, film naprawde warto zobaczyc. Ciekawy scenariusz, swietnie zagrana glowna rola i ta muzyka - GRATULACJE! Do tego film trzyma w napieciu, momentami przerazajacy, a czasem bardzo romantyczny.

Jajko 9. października 2007, 11:33

Dłużyzna, przewidywalność, kiepskie dialogi
Proszę państwa odradzam oglądanie tego filmu (złośliwie nadałem mu podtytuł - "dorabiam do emerytury") ponieważ nie wnosi zupełnie nic do kina. Dialogi są kiepskie, muzyka chwyta jedynie chwilami, a aktorzy - no cóż, nie wysilili się krótko mówiąc. Główna bohaterka niby ma problem wypisany na twarzy, zachowuje się dziwacznie - a z drugiej strony doświadczony i dobry glina nic nie zauważa (no w końcu dotarło do niego).
Podsumowując - jeden dobry tekst (o długości listy zarzutów podejrzanego), ze dwie dobre sceny (były w trailerze) i wydana kasa...

Dodaj nowy komentarz Odważna

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin