trojmiasto.repertuary.pl
Film

Paranoja

Paranoia
Reżyseria: Robert Luketic

Repertuar filmu "Paranoja" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Paranoja" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Paranoja
Tytuł oryginalny: Paranoia
Czas trwania: 106 min.
Produkcja: USA/Francja , 2013
Gatunek: dramat / thriller
Premiera: 13 września 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Harrison Ford

„Paranoja” to trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg. Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala, a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić. Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie niebezpieczną partię? Czy odnajdzie w sobie na tyle odwagi, by zaryzykować wszystko, co posiada? „Paranoja” to thriller szpiegowski, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje, przyjaciele mogą stać się wrogami, a ambicja to największy narkotyk, który bardzo łatwo przedawkować.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 391 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Paranoja

Wasze opinie

Kriskrakow 29. września 2013, 6:30

Tragedia.

wrzos 28. września 2013, 21:25

Fantastyczny film! Zobaczcie jak świetnie gra Adam. Jak potrafił przekazać swoje emocje, jak jest rozdart między uczciwością a chęcią łatwego zobycia pieniędzy. I jak łatwo jest nas namierzyć tylko dzięki telefonom komórkowym. Ten co napisał ...beznadzieja jest sam beznadziejny! Jeżeli nie rozumiesz fabuły filmu to nie pisz bzdur i nie chodź do kina tylko siedź przed komputerem i bądź ogłupiały!!!

dddd 27. września 2013, 22:28

beznadzieja!!!!!

aga84krk 27. września 2013, 14:33

Film szzcególnie dla kobiet żeby mogły się napatrzeć na dobrze zbudowanego przystojniaka w fajnych garniturkach :-) Ogólnie niezły 8/10

bbbb 14. września 2013, 16:25

Cała fabuła w trailerze. No to już nie musze iśc do kina...

Dodaj nowy komentarz Paranoja

Twoja opinia o filmie: