trojmiasto.repertuary.pl
Film

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Pan
Reżyseria: Joe Wright

Repertuar filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
Tytuł oryginalny: Pan
Czas trwania: 111 min.
Produkcja: USA / UK / Australia , 2015
Gatunek: przygodowy / familijny / fantasy
Premiera: 23 października 2015
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Rooney Mara, Hugh Jackman, Amanda Seyfried

Reżyser Joe Wright (Pokuta, Duma i uprzedzenie) przedstawia nowy pełnometrażowy film fabularny Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, opowiadający na nowo historię o początkach ukochanych bohaterów stworzonych przez J. M. Barriego.

Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy charakteru nie są tolerowane. Pewnej nocy Piotruś zostaje porwany do magicznej Nibylandii — fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej niezwykłej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Aby ocalić Nibylandię, wraz z Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i nowym przyjacielem Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund), musi rozprawić się raz na zawsze z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman), dzieki temu pozna swoje prawdziwe przeznaczenie i już na zawsze zapamiętamy go jako Piotrusia Pana.

Film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii wyreżyserował Joe Wright na podstawie scenariusza Jasona Fuchsa. Wyprodukowali go Greg Berlanti, Sarah Schechter i nominowany do Oscara Paul Webster (Pokuta) przy udziale producenta wykonawczego Tima Lewisa.

W filmie występują: nominowany do Oscara Hugh Jackman (Les Miserables Nędznicy) jako Czarnobrody, Garrett Hedlund (Co jest grane, Davis?) jako James Hak, nominowana do Oscara Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem) jako Tygrysia Lilia, debiutujący Levi Miller w roli Piotrusia oraz Amanda Seyfried (Les Miserables Nędznicy) jako Mary.

W obsadzie znaleźli się również: Adeel Akhtar (Dyktator) jako Smee, Taejoo Na (The Kick) jako Kwahu, Nonso Anozie (Syn Boży, Pokuta) w roli Bishopa, Kathy Burke (Szpieg) jako Matka Barnabas, Kurt Egyiawan (Skyfall) jako Murray, Lewis MacDougall (brytyjski serial telewizyjny In the Name of the Children) jako Nibs oraz Jack Charles (Mystery Road) w roli Szefa.

Ekipę filmową Wrighta tworzą: nominowani do Oscara operatorzy zdjęć Seamus McGarvey (Anna Karenina, Pokuta) i John Mathieson (Upiór w operze, Gladiator), nominowana do Oscara scenografka Aline Bonetto (Bardzo długie zaręczyny, Amelia), montażyści Paul Tothill (Pokuta, Duma i uprzedzenie) i William Hoy (Ewolucja planety małp), nagrodzona Oscarem projektantka kostiumów Jacqueline Durran (Anna Karenina) oraz stylistka Ivana Primorac (Gra tajemnic, Władca Pierścieni: Powrót króla). Muzykę do filmu skomponował nominowany do Oscara kompozytor John Powell (Jak wytresować smoka).


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 13 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Wasze opinie

JULA 7. grudnia 2015, 18:00

SUPER FAJOWY

Hanka 14. listopada 2015, 20:30

Piękny film. Polecam

WIKI 14. listopada 2015, 18:44

Film był pełen akcji.Byłam z tatą było ekstra.Bardzo polecam!!!!!!!!!!!!

WIKI 14. listopada 2015, 14:27

Polecam!! Film jest pełen akci.Film był super.Byłam z tatą bardzo nam się podobało.

Lilianka 11. listopada 2015, 22:05

Bardzo fajny film. Super się nam z koleżanką oglądało. Extra.

WiA 11. listopada 2015, 12:37

Bardzo polecamy . Super film dla calej rodziny .

Jolka 24. października 2015, 18:28

Film bardzo ładny, super muzyka i efekty. Byliśmy cała rodziną i nie żałujemy. polecamy!!!

Dodaj nowy komentarz Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Twoja opinia o filmie: