trojmiasto.repertuary.pl
Film

Planeta singli 3


Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

Repertuar filmu "Planeta singli 3" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Planeta singli 3" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Planeta singli 3
Tytuł oryginalny: Planeta singli 3
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Polska , 2019
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 8 lutego 2019
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński
Obsada: Weronika Kasiążkiewicz, Piotr Głowacki, Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka, Bogusław Linda, Maria Pakulnis, Anna Smołowik, Aleksandar Milićević

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 16 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Planeta singli 3 on IMDb

Trailer filmu: Planeta singli 3

Wasze opinie

dromar 19. lutego 2019, 15:07

fajny, najlepszy z serii, dobrze zagrane męskie role, piękne zdjęcia polskich Mazur i Warmii, śmiało polecam, zwłaszcza, że naprawdę dopracowany w szczegółach scenariusz i film przez to trzyma się kupy...

ola 18. lutego 2019, 9:38

Tak naprawdę to nic ciekawego nie ma w tym filmie, takie głupawe i przewidywalne scenki zdarzeniowe,gra Lindy to totalna porażka, można sobie darować, oby nie nakręcili nic więcej.

Jovanna 17. lutego 2019, 21:12

Szału nie ma. Miejmy nadzieję, że na tym koniec. Mimo dobrych aktorów trochę nudny.

Misiu 10. lutego 2019, 19:44

Dużo lepszy niż 2 polecam

Dodaj nowy komentarz Planeta singli 3

Twoja opinia o filmie: