|

Wasze hity

  1. Sound of freedom. Dźwi...
  2. Cicha dziewczyna
  3. Mów do mnie!
  4. Raport Pileckiego
  5. Oppenheimer
  6. O psie, który jeździł ...
  7. Zielona granica
  8. Barbie

Polowanie na drużbów

The Wedding Ringer
Reżyseria: Jeremy Garelick

Repertuar filmu "Polowanie na drużbów" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Polowanie na drużbów" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Polowanie na drużbów
Tytuł oryginalny: The Wedding Ringer
Czas trwania: 101 min.
Produkcja: USA , 2015
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 20 marca 2015
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Jeremy Garelick
Obsada: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting

Cierpisz na deficyt kumpli, za chwilę ślub, a ty nigdy wcześniej porządnie nie zaszalałeś z kolegami? W tej sytuacji nie pozostaje ci nic innego tylko zorganizowanie POLOWANIA NA DRUŻBÓW.
Dla każdego mężczyzny ten wielki dzień wiąże się z mnóstwem spraw, którymi należy się zająć. Jednak przyszły małżonek musi być przede wszystkim pewien jednej rzeczy: obecności kumpli, którzy przeprowadzą go przez te wszystkie trudne dni – od wieczoru kawalerskiego po weselny toast. W końcu byli u jego boku zarówno w tych dobrych jak i złych czasach. I dlatego się liczą.
Doug Harris (Josh Gad) niestety nigdy nie miał przy sobie kogoś takiego. I jeśli nie chce wyjść na głupca w oczach swojej przyszłej żony, desperacko potrzebuje kumpli. Natychmiast.
Podczas gdy większość mężczyzn może wybierać wśród przyjaciół z dzieciństwa, kolegów i bliskiej rodziny, Doug nie ma dosłownie nikogo kto mógłby zostać jego drużbą. Po przejrzeniu całej książki adresowej, Doug na dwa tygodnie przed poślubieniem dziewczyny swoich marzeń Gretchen Palmer (Kaley Cuoco-Sweeting) zdaje sobie sprawę, że najzwyczajniej w świecie nie ma przyjaciół.
I tutaj do akcji wkracza Jimmy Callahan (Kevin Hart), właściciel firmy Best Man, zapewniającej usługi w doborze weselnych drużbów. To dzięki jego pomocy, mający trudności towarzyskie mężczyźni sprawiają na swoim ślubie wrażenie gwiazd skupiających wokół siebie tłumy wielbicieli. Ścigając się z czasem, Jimmy organizuje Dougowi grupę drużbów, którzy mają zrobić wrażenie m.in. na bardzo podejrzliwych rodzicach Gretchen, Edzie (Ken Howard) i Lois (Mimi Rogers) Palmerach. Jimmy i grupa wynajętych przez niego przyjaciół pana młodego, którzy starają się sprostać inicjowanym przez rodzinę panny młodej testom, sprawiają, że przyjęcie weselne staje się serią zabawnych incydentów.
Kiedy ślub i przyszłość Douga wiszą na włosku, między nim a zatrudnionym przez niego Jimmym nawiązuje się nieoczekiwana nić porozumienia, która sprawia, że Doug nabiera pewności siebie, jakiej nigdy dotąd nie posiadał.Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Polowanie na drużbów

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Polowanie na drużbów

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 września
15 września
13 września
8 września

Zapowiedzi

29 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin