|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Polowanie na drużbów

The Wedding Ringer
Reżyseria: Jeremy Garelick

Repertuar filmu "Polowanie na drużbów" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Polowanie na drużbów" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Polowanie na drużbów
Tytuł oryginalny: The Wedding Ringer
Czas trwania: 101 min.
Produkcja: USA , 2015
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 20 marca 2015
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Jeremy Garelick
Obsada: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting

Cierpisz na deficyt kumpli, za chwilę ślub, a ty nigdy wcześniej porządnie nie zaszalałeś z kolegami? W tej sytuacji nie pozostaje ci nic innego tylko zorganizowanie POLOWANIA NA DRUŻBÓW.
Dla każdego mężczyzny ten wielki dzień wiąże się z mnóstwem spraw, którymi należy się zająć. Jednak przyszły małżonek musi być przede wszystkim pewien jednej rzeczy: obecności kumpli, którzy przeprowadzą go przez te wszystkie trudne dni – od wieczoru kawalerskiego po weselny toast. W końcu byli u jego boku zarówno w tych dobrych jak i złych czasach. I dlatego się liczą.
Doug Harris (Josh Gad) niestety nigdy nie miał przy sobie kogoś takiego. I jeśli nie chce wyjść na głupca w oczach swojej przyszłej żony, desperacko potrzebuje kumpli. Natychmiast.
Podczas gdy większość mężczyzn może wybierać wśród przyjaciół z dzieciństwa, kolegów i bliskiej rodziny, Doug nie ma dosłownie nikogo kto mógłby zostać jego drużbą. Po przejrzeniu całej książki adresowej, Doug na dwa tygodnie przed poślubieniem dziewczyny swoich marzeń Gretchen Palmer (Kaley Cuoco-Sweeting) zdaje sobie sprawę, że najzwyczajniej w świecie nie ma przyjaciół.
I tutaj do akcji wkracza Jimmy Callahan (Kevin Hart), właściciel firmy Best Man, zapewniającej usługi w doborze weselnych drużbów. To dzięki jego pomocy, mający trudności towarzyskie mężczyźni sprawiają na swoim ślubie wrażenie gwiazd skupiających wokół siebie tłumy wielbicieli. Ścigając się z czasem, Jimmy organizuje Dougowi grupę drużbów, którzy mają zrobić wrażenie m.in. na bardzo podejrzliwych rodzicach Gretchen, Edzie (Ken Howard) i Lois (Mimi Rogers) Palmerach. Jimmy i grupa wynajętych przez niego przyjaciół pana młodego, którzy starają się sprostać inicjowanym przez rodzinę panny młodej testom, sprawiają, że przyjęcie weselne staje się serią zabawnych incydentów.
Kiedy ślub i przyszłość Douga wiszą na włosku, między nim a zatrudnionym przez niego Jimmym nawiązuje się nieoczekiwana nić porozumienia, która sprawia, że Doug nabiera pewności siebie, jakiej nigdy dotąd nie posiadał.Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Polowanie na drużbów

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Polowanie na drużbów

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin