|

Wasze hity

  1. Bez końca
  2. Nóż w wodzie
  3. Piosenki miłosne
  4. Na srebrnym globie
  5. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Prognoza na życie

The Weather Man
Reżyseria: Gore Verbinski

Repertuar filmu "Prognoza na życie" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Prognoza na życie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Prognoza na życie
Tytuł oryginalny: The Weather Man
Czas trwania: 101 min.
Produkcja: USA , 2005
Premiera: 10 marca 2006
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Nicolas Cage, Michael Caine, Hope Davis

W dorosłym życiu nie ma miejsca na sprawy łatwe
– z ojcowskich mądrości

Zdobywca nagrody Akademii, Nicolas Cage wciela się w postać Davida Spritza, popularnego prezentera pogody w jednej ze stacji telewizyjnych Chicago, który przeżywa chwile triumfu, kiedy ogólnokrajowy poranny program telewizyjny „Hello America” zaprasza go na przesłuchanie. Odnoszący sukcesy zawodowe, David musi stawić czoła zbliżającej się z szybkością błyskawicy rodzinnej katastrofie. Bolesny rozwód, choroba ojca i problemy z dziećmi sprawiają, że stabilna dotychczas pozycja Davida staje się mocno zagrożona. Usiłując odzyskać kontrolę nad swoim życiem, David z każdym kolejnym dniem zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że tak jak pogoda, jego życie jest zupełnie nieprzewidywalne.
Paramount Pictures i Escape Artists przedstawiają produkcję „Prognoza na życie”. W roli głównej - Nicolas Cage. Reżyseria - Gore Verbinski na podstawie scenariusza Stevena Conrada. Produkcja - Todd Black, Steve Tisch i Jason Blumenthal. W pozostałych rolach - Michael Caine i Hope Davis. Producenci wykonawczy - David Alper, William S. Beasley i Norm Golightly, koproducent - Steven Conrad.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1959 razy. | Oceń film

Wasze opinie

kali-gol 23. marca 2006, 16:41

Polecam. A swoją wypowiedź uzasadniam poniżej
The Weatcher Man jest to bardzo dobry film. Jak zawsze świetnie wypadł Nicolas Cage tym razem w roli pana Pogodynki. Dave Spritz (Nicolas Cage) próbuje naprawić swoje małżeństwo, lecz raczej pogarsza sprawę, nikt go nie rozumie i nawet nie chce rozumieć. Większośc ludzi uważa go za d..ka, dlatego zdarza mu się oberwać fast foodem. Lecz pomimo tego jest zadowolony ze swojej pracy i jest dobry w tym co robi. Kiedy myśli że jest na dobrej drodze do poprawy stosunków z rodziną, dostaje oferte lukratywnej posady w programie "Witaj Ameryko". Teraz musi zdecydować co jest dla niego najważniejsze.
Film bardzo dobrze się z sobą wiąże, wciąga. Jeśli ktoś się nastawił na kino akcji, wybuchy, strzelaniny to lepiej niech zmieni kino lub obejży inne filmy z Cage'm(60 sekund, Pan życia i Śmierci) Jest to raczej rozsterka pomiedzy samym sobą, rodziną i pracą, ukazuje że trzeba się poświęcać w tych drobnostkach, szczegółach gdyż oto w tym naszym życiu chodzi. Polecam. Dla miłośników Cage'a i nie tylko.

dogmaa 10. marca 2006, 17:40

nuda
szkoda pieniędzy na bilety do kina. nie polecam. cage w roli pana pogodynki do bani.

Tommm 9. marca 2006, 14:28

Snujący, nieskończony, leisty. Ale miły.
Ogląda się. Ale bez rewelacji. Coś dla wyjątkowych miłośników Nica Cage`a. Jak zwykle chodzi w nim od lewej do prawej strony ekranu zastanawiając sie co z soba zrobić. Jako bohater - jest bezwolny, wszystkie najważniejsze punkty zwrotne i decyzje padaja poza nim i bez jego wpływu. Ciekawa relacja z ojcem (Caine). Całość trohe hipnotyzuje/usypia.

2,5 / 5

Soffi 6. marca 2006, 22:11

ciekawy
Widziałam go jakiś czas temu w Stanach. Naprawdę dobry. Scenki z rzucaniem jedzeniem i celowaniem z łuku - kapitalne :DD No i "Camel's toe"...:) (dla tych ktorzy ogladali :P)

milka 4. marca 2006, 15:01

przecietny
Widziałam go wczoraj. Niezbyt wciagajacy a raczej można powiedziec nudny. Główny bohater zachowuje sie jak "sierotka" nie wiedzaca czego tak naprawde chce.

Dodaj nowy komentarz Prognoza na życie

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin