trojmiasto.repertuary.pl
Film

Randka z królową

A Royal Night Out
Reżyseria: Julian Jarrold

Repertuar filmu "Randka z królową" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Randka z królową" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Randka z królową
Tytuł oryginalny: A Royal Night Out
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: Wielka Brytania , 2015
Gatunek: dramat / romans / thriller
Premiera: 3 lipca 2015
Dystrybutor filmu: VUE Movie

Reżyseria: Julian Jarrold
Obsada: Sarah Gadon, Rupert Everett, Emily Watson

W „Jak zostać królem” poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć jak żyją księżniczki. W nowej komedii o rodzinie królewskiej zobaczycie kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna – Elżbieta II, rządzi teraz Wielką Brytanią.„Randka z królową” to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dziewczyny będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter „zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej”.
Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy. Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii.
Najlepsza komedia o rodzinie królewskiej! „Kobieca wersja Jak zostać królem” według Variety, będzie bawić w polskich kinach już od 3 lipca.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 5 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Randka z królową

Wasze opinie

Stokrotka 16. lipca 2015, 9:15

Bardzo fajny i ciepły film.

Ja_cool 8. lipca 2015, 21:06

Sarah Gadon sympatyczna:) Trochę brak fabuły przez co dobra gra aktorska głównej Trójki nie wystarcza i całość jest beznamiętna. Postać króla - irytująca; inna niż w "Zostać królem". Film reklamowany jest jako komedia, ale ten "humor" angielski jest bardzo naiwny i nie śmieszny. 6/10.

Dodaj nowy komentarz Randka z królową

Twoja opinia o filmie: