|

Wasze hity

  1. 41 dni nadziei
  2. Tajemniczy ogród
  3. Na rauszu
  4. Śniegu już nigdy nie b...
  5. Cruella
  6. Geniusze
  7. Nomadland
  8. Mortal Kombat
  9. Co w duszy gra
  10. Krudowie 2: Nowa Era
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Safe House


Reżyseria: Daniel Espinosa

Repertuar filmu "Safe House" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Safe House" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Safe House
Tytuł oryginalny: Safe House
Czas trwania: 115 min.
Produkcja: RPA, USA , 2012
Gatunek: akcja / kryminał / dreszczowiec
Premiera: 24 lutego 2012
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Daniel Espinosa
Obsada: Ryan Reynolds, Denzel Washington, Vera Farmiga

Legendarny szpieg Tobin Frost (Denzel Washington) unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat. Ten jeden z najlepszych agentów operacyjnych, jakich CIA kiedykolwiek wyszkoliło, zdradził agencję i sprzedał kody wojskowe wrogom Stanów Zjednoczonych. Teraz, Frost wraca do gry mając w ręku niebezpieczne atuty. Mark Weston (Ryan Reynolds) spędził ponad rok w oddalonym od świata Cape Town, pełniąc rolę "gospodarza kryjówki" i czekając na możliwość wykazania się jako oficer operacyjny. Kiedy pierwszy mieszkaniec kryjówki okazuje się być jednym z najniebezpieczniejszych byłych agentów, Weston jest gotowy podjąć wyzwanie. Jednak chwilę po tym, jak Frost zostaje sprowadzony na przesłuchanie, na kryjówkę napadają najemnicy. Frost i Weston, którym ledwo udaje się ujść z życiem, muszą dowiedzieć się, czy napastnicy zostali przysłani przez terrorystów, czy też kogoś z agencji. Usiłując przetransportować Frosta do kolejnej kryjówki, Weston musi podjąć decyzję, komu zaufać zanim on i jeden z najlepszych zabójców świata na zawsze zostaną wyeliminowani.

tekst: Cinema CityŚrednia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 714 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Safe House

Wasze opinie

GM 8. marca 2012, 10:49

Po przeczytaniu pierwszego wpisu, jednak poszedłem i się nie zawiodłem. Stara prawda - gusta są różne. Jeśli ktoś lubi tematykę "szpiegowską" bedzie mu się podobało. Denzel jak zwykle - rewela!!!

MW 1. marca 2012, 9:34

Uwielbiam Denzela Washingtona, ale temtyka filmu zupełnie mnie nie zachęca, nie lubię tych bzdur o super hyper agentach, o konspiracjach ... Tym razem Denzelowi mówię NIE.

osobnik, który własnie stracił 2h cennego życia na beznadziejnym filmie 23. lutego 2012, 23:20

Beznadziejny, beznadziejny! I jeszcze raz BEZNADZIEJNY! Jestem własnie świeżo po przedpremierowym seansem i po powrocie do domu dalej boli mnie głowa od tego filmu. Nic nowego- stara, wytarta historia- konspiracja CIA, dzielny agent i czarny charakter, który okazuje się być bohaterem. Aha i jeszcze Złota Malina dla zdjęć:)

Dodaj nowy komentarz Safe House

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

18 czerwca
11 czerwca
4 czerwca

Zapowiedzi

25 czerwca
2 lipca
9 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin